Tere tulemast! Logi sisse Loo uus konto

Täpsem otsing

Erootiline massaaz

Erootiline massaaz
15. March 2010, kl 11.04
Iga teine kuulutus pakub erootilist massaazi. Aga asja sisu? Kas see on siis massaaz mida tehakse erootilises pesus või ...?
Ja miks pakutakse seda ainult meestele? Kõik kogemused oodatud nii siit kui sealtpoolt.
paabulind
Re: Erootiline massaaz
15. March 2010, kl 20.20
aga KalKun, milleks oodata ja unistada, kohe pakkuma: ja just seda naistele! Näe mehed tunnevad teenuste vasu huvi, maksavad; ei tea kuda naisolevustega on?
Nipper
02. July 2010, kl 00.19
Võtaks vana teema uuesti üles. Kas keegi teab kohta kus saab korraliku erootilist massaazi. Et miks massaazi ja mitte keppi ?. Esiteks ei taha sellist 5 minutlist panekut või kiiret lahti löömist. Tahaks sellist pikemat, mänglevat protsessi - algul tavalist, lõõgastavat massaazi , siis erutavamatest piirkondadest kuni viimase piirini ja siis mõnda aega piiril hoidmist ning lõpuks piisaks vähesest ,et pingest vabaneda. Tegija peaks teadma , kust ja kuidas. Seda kõike tahaks ka meeldivas keskkonnas, mitte mingis haisvas urkas. On see tänases eestis võimalik ? Ilmselt on , aga vaevalt leiab seda mingi kuulutuse kaudu - ilmselt peaks keegi teadma , soovitama kes või kus?
02. July 2010, kl 13.04
Jah, need kohad on olemas tõesti, kuid vastu võetakse vaid väga hea tuttav, kas või baaris tutvutud tuttav ja seda tehakse tavalistes massaas salongides. Supper, kuskil tunni paarine massaaš ja siis veel katki ning uhhhhh ja värskendav ta ongi.
Soovitan - käi mööda massaaš salonge, vali välja kõige erutavam massaasi tibi ja jää kliendiks ning saavuta hea kontakt ja käes ta ongi. Mina olen nii saanud omale kohe tüki 4 tüdrukut ja nad viivad tõesti väga väga hea lõõgastuva puhkuseni - neist vaid üks on hakanud ka ratsutama :D - tuues põhjuseks et ta ei suutvat vastu pidada :D kuid kell selle vastu midagi oleks. Se peaks loll olema et seksist loobu.

Elame mõnukalt ja mõnusalt :D
Erootiline massaaz
18. August 2010, kl 00.05
Enne kui pankrotistusin, käisin mitmel pool erootilsit massaazi saamas. Ehk lähen taastununa kunagi uuesti midagi saama. Erootilise massaazi sildi all pakutakse erinevaid asju, Mõned teevad hiiglamoodi head tavalist massaazi ja pärast viivad sind kätega orgasmini. Teised võivad mitte massaazi osata ja teha, ning pakuvad kohe seksi.
Huvitav oleks sellega seoses olevat ajalugu rohkem teada.
02. September 2010, kl 14.39
Ega ajalugu ei teagi - mina sain esimese plika nii et läksin lihtsalt massaaši ja ta vaeseke ütles et sellisest massist kus juba on kerge kiht lihastele peale tulnud - ei suru ega sõku läbi ja sul pole eestist kuskil massööri võtta. Mõtles väheke ja siis lausus - ma võin sind lõdvestada nii et su lihaski pingealt vabaneb ja siis massseeri nii et sul ka sest kasu on. Nii oligi, algul siis se erootiline massaaš ja siis kui lihas pingest vaba tuliga siis nii nimetatud ravi massaaš.
Ma olen rahul, väga rahul - ühele tegin isegi ettepaneku minujuurde ära tulla.

Elame mõnukalt ja mõnusalt :D
Kahjuks võivad sellesse rubriiki kirjutada ainult registreeritud kasutajad.

Sisse logimiseks klõpsa siia!