Tere tulemast! Logi sisse Loo uus konto

Täpsem otsing

karvased häbemed dushiruumis

jana
karvased häbemed dushiruumis
04. February 2004, kl 08.53
Räägitakse küll palju tuti raseerimisest ja pooled siinkirjutajad on oma sõnul "koeraninad", siis tegelikkus on vist midagi muud. Tallinna spordihoonetes treenivad neiud-naised on küll 90% naturaalse karvakasvuga ja seda on kole vaadata. Ma ei ole küll mingi pervert, et uurin
ligikaaslaste jalgevahet, küll aga tundub mulle kasimata jalgevahe tänapäeval veidi veidrana... Ise olen pool ajast tõesti täitsa null, teise poole vigurdan soengutega. Käin põhiliselt Tallinna ja ümbruse ujulates ja paratamatult jääb silm peale....

samakas
Re: karvased häbemed dushiruumis
04. February 2004, kl 09.20
Selline arusaam on tekkinud, et karva vist kipuvad kasvama need naised kellel seksuaalelu on väheaktiivne, ühekülgne või puudub üldse. Kindlasti on ka naisolevusi kellel lihtsalt meeldib loomulikus karvakasvus ringi käia, kuid niipalju kui mina suhtlend-näinud olen peetakse karvakasvu piiramisest, kas siis suuremal või vähemal määral siiski lugu. Ja naisedki tunnevad vast ennast maärksa hügieenilisemalt olles korralikult "soengusse" seatud
umps
04. February 2004, kl 09.58
Maitse asi, paljaks aetud tutti on liiga labane vaadata kõik on kohe näha, salapära puudub viskad korra pigu peale ja kõik selge mis seal on ning käega katsuda on ka imelik nagu ilma karvadeta pange kukkunud märga hiirt katsuks katsuks, sile ja limane. Kõige mõnusamad on kergelt pügatud ehk hoolitsetud tutid, seal säilib salapära, ilu ja jätab samas puhta mulje.
pede
26. February 2004, kl 11.48
tapa ära ennast,sa pole vist kunagi limpsimisega tegelenud
pede
26. February 2004, kl 11.54
sorry,äratapmis jutt oli mõeldud umpsile
samakas
04. February 2004, kl 10.04
suuseksi kohapealt on raseeritud mokad vägagi teretulnud on ju nii märksa mugavam ja parem seda harrastada
karm värk ....
04. February 2004, kl 10.06
04. February 2004, kl 11.54
Äkki Tallinna spordihoonete neiud-naised hakkavad oma karvadele mõtlema alles siis, kui boyfriendi leiavad. Ja kust siis enam see aeg tuleb mööda spordisaale kolada... Ühes saalis, kus vahel käin, on piigade keskmine vanus kusagil 18 kandis, täiskasvanud naine on seal ikka haruldus. Tutistatistikat ei saa paraku teha:(
04. February 2004, kl 23.32
no kurat see aeg peaks ju läbi olema kui naistel oli valehäbi,ajage aga muidugi tutt paljaks,seda ilus vaadata ja hea limpsida!
Frank Enn Stein
04. February 2004, kl 23.55
kurb muidugi kuulda et naised nii lohakad on, ehk neil hakkab imelik kui neil mingi isesugune soeng all on ja ohh seda häbi kui veel keegi arvustama kipub!!! Sa jana vaata neid olevusi tähelepanelikumalt ja sa näed, et neil ka kaenla alla pikad karvad vohavad ja kulmud kui jõuluvanal. aeg oleks neile märkus teha ja ka samas juhtida nende tähelepanu sellele et kõike mida ta oma ema juures on harjunud nägema ei ole see kõikse õigem.[:]:-}[/:] nii et naised käärid tutti ja asjakohane soeng.[:]}:-(([/:] huvitav miks hoitakse keha vormis kui teised ilu ja seksikusesümbolid on käest lastud, tuleks ikka kogu keha eest hoolt kanda.[:]DRINK[/:] ja muide kui ma endal 1. korda alt karvu lõikasin siis pelgasin sauna minna aga oma imestuseks tuli palju positiivseid küsimusi ja !
Niisama
05. February 2004, kl 00.19
Oled üks neist kanaajudeta eitedest, kes oma vitu- ja muid karvu raseerides päevast päeva raha zhileti, kreemi ja muudele selölistele firmadele kandivad. Katsu kokku arvutada kui sul korratabel veel peas on kui palju sa selle jama peale aega ja raha oled kulutada ja kui palju veel kulutada tuleb
23. February 2004, kl 21.36
Proov
niisama uitaja
05. February 2004, kl 00.41
Jobu jutt korratabelist. Korralikel naisel on ka korralikult pügatud.
05. February 2004, kl 08.11
korralik naine ei kommenteeri teiste tutte vaid peseb end puhtaks ja kobib koju oma soengut imetlema [:]:-I[/:]
KM
05. February 2004, kl 08.25
Jajaa, korratabel ja liitmine/lahutamine peab tõesti selge olema .... muidu võib pügada saada![:]:-}[/:]

05. February 2004, kl 08.28
ma tahaksin sulle taha panna
05. February 2004, kl 12.54
miledy, sinuga nõus.
Maailm on pervosid täis :))))

KM, sul teritamine sujub hästi, ma vaatan juba teist/kolmandat päeva [:]:-p[/:]
15. May 2004, kl 15.17
meist sinuga saaks paar
kõva
02. July 2004, kl 20.55
sujub küll ei ole veel tõrkkeid olnud...[:]8-)[/:]
töömees
05. February 2004, kl 14.08
Mul naine tuli kah eile ujulast ja oli üllatunud,et teistel naistel häbemekarvad puusadeni. Ja kusjuures veel vahivad halvustava pilguga kui kellegil tutt ilusti hooldatud,et mingi lits vist või nii. Aga endale meeldib ja meelsasti olen naisele abiks seda soengut tegema.
05. February 2004, kl 14.23
töömees;[:]:-)[/:]
05. February 2004, kl 14.25
ikka piiratud tutt või kiilas tutt on parimad. Tubli Jana
töömees
05. February 2004, kl 14.36
fame; [:]:-)[/:][:]:-)[/:] minuga nõus? Jana oled kah tubli igasuguste kähmakate välimusest ei tasu schnitti võtta. Meestelegi üldiselt ikka ka sealt hoolitsetud naised meeldivad rohkem. Ja kui endal ebamugav raseerida peaks vabatahtlike abilisi leiduma küll. Huvitav mõlemile.
naisemees
05. February 2004, kl 16.11
tõsi ta on. Ka minu kaasa on kurtnud, et karvastunud sookaaslased halvustavalt vahivad. Ilusad piigad (hoolikalt pügatud) pidavat käima tööajal trennis, siis kui kaasad raha kokku kühveldavad. Pärast tööd käib keskklass trennis. Paraku olen minagi õhtul trenniskäija.

KM
05. February 2004, kl 16.39
Foorum tammub suletud ringis:
-› Raseerimine -› oraal -› anaal -› ja jälle otsast pihta [:]:-([/:]

05. February 2004, kl 20.23
.....See nagu toidust rääkimisegagi....igakord tekitab väikest meeldivat elevust....eriti kui kõht tühi on;)
05. February 2004, kl 20.28
üks on kindel, ühiskondlikud saunad, pesulad, spordisaalid... jäävad minu nimistikust välja, kuna seal käivad piilujad/pervod jne.
fame, lähme uisutama!
05. February 2004, kl 20.32
no, seal võib ka alukates sebida ringi...ic

KN----aga uiskama, miks mitte! Mu uued uiskad on vägadi ilusad, lumivalged.
05. February 2004, kl 20.34
ahhaaa, aga kle mul pole, siis saab ehk laenata sealt? Jõuluvanale unustasin ka kirjutada [:];-)[/:]
KM
05. February 2004, kl 20.41
tüdrikid, kas siis peale jäähallis uisutamas käimist dušši all ei käida või??
Sry, kui küsimus loll, ma tõesi ei tea![:]:-I[/:]

05. February 2004, kl 20.48
siis lähen koos uiskudega [:]:-}[/:] sinna dussi alla... kostüümi jätan ka selga!
05. February 2004, kl 21.21
Minu arvates pole tutikarvakasvatusele mingitki tõsiseltvõetavat põhjendust, pigem tülinaks. Päris adekvaatset seletust ei suuda ma anda ka selle kohta, et miks tekib mul hirm, ebameeldivustunne, kananahk tõuseb ihule, kui taban tütarlapse püksist nuustiku. Kui see ðokk koheselt himule piiri ei pane, siis vähemalt teistorda sellist situatsiooni väldin.

Kooli võimla duððiruumis kümblevad 3-4 klassi plikad ja üks abiturient. Plikad vaatavad uudishimulikult ja pärivad suurelt tüdrukult: aa kuule, mis sul seal jalgevahel on? Diskreetne abiturient vastab, et see on lihtsalt nuustik. A kule, ei jäta 3-klassi plikad, kas see sul keppimist ei sega vä?
KM
05. February 2004, kl 21.33
Eks ta üks harjumuse asi ole.
Mäletan, aastaid tagasi läks üks suhe nii kuumaks kätte, et tuli endid paljastada. Tookord erutas mind selle naise suhteliselt võimas ja tume tutt. (Oi ei, see polnud muidugi midagi sellist, mida siinsetes linkides on pakutud - ikkagi naiselik!)
Nüüd kui uue moega harjutud võiks selline pilt küll pisut jahmatada. Aga ei häda - kui kirg üles köetud ja keemia toimib siis ei saa ju miski takistuseks olla! [:]:-))[/:]

Elmar
05. February 2004, kl 22.22
Bikiinipiirkonna raseerimine on väga lihtne, karvade eemaldamine kogu kubemepiirkonnalt on aga midagi muud. Karvkatte on mõeldud kaitsekihi moodustamiseks ja hõõrdumise vältimiseks. Karvakesed absorbeerivad higi ja kaitsevad tundlikku nahka. Kui need eemaldatakse, muutuvad intiimsed kehaosad kaitsetuks, mis võib soodustada nakkuslike seenhaiguste teket ning tugevdada riiete poolt tekitatud hõõrdumist.
KM
05. February 2004, kl 22.31
Hea ikka, et vanajumal nii ettenägelik oli, et aadamat ja eevat luues kõike nii kaugele ette nägi, et lõi sinna jalgevahele karvkatte "riiete poolt tekitatud hõõrdumise" vältimiseks[:]NUT[/:]
Ja nüüd ongi - taevalik tunne kõikides püksikutes!!!! [:]:-}[/:]

06. February 2004, kl 08.43
KM- mulle tundub, et foorumi rahval just hõõrdunud on kuna kõik ju rasseerivad [:]NUT[/:]
KM
06. February 2004, kl 09.09
Kas miledy on siis kõik foorumi häbemed üle inspekteerinud? [:]NUT[/:]

06. February 2004, kl 09.12
Oh KM, arvan et siit lugemisest piisab, et saada ülevaadet.... [:]NUT[/:]
06. February 2004, kl 11.01
Leian, et siin on veel vahe sees, kas antud tutt on isiklikus tarbimises või jalutab kuskil eemal rannal paljas näkk. Samamoodi nagu ehmataks neiu püksist leitav puhmakas, ehmataks ka Okase maalil karvutu tuss. Kõik on suhteline.
06. February 2004, kl 12.36
just nimelt KM miskit jääb ju kõrvade vahele ka kui siin igapäevaselt tekste loed või oled sa miskit maha maganud ? Pealegi ei ole Miledyl seda au, et kedagi siit foorumist tunda ja veel vähem näha [:]:-O[/:]
06. February 2004, kl 12.52
Miledy, no ära nüüd ennast nii autuks ka tembelda! [:]:-)[/:]
Pealegi, sinu puhul ütleks hoopiski - the PLEASURE would be certainly mine [:];-)[/:]
06. February 2004, kl 12.53
Siin tuleb ju ilusti välja, et laiatarbekaup ajab endal paljaks vastavalt tarbija nõudmistele ja kes oma elu ise korraldavad, teevad oma tutiga, mida tahavad.
Jason
06. February 2004, kl 13.00
Minu arvamus lühidalt:

Raseeritud tussu on nunnum vaadata, katsuda ja musitada[:]:-p[/:]

Täpsustus:

100% paljas tussu pole väga ilus (mitte ka kole). Ilusam on see, kui ette on jäetud mingi kelmikas tutt.
06. February 2004, kl 13.46
to Vunts-[:]NUT[/:] olen meelitet......
parm
08. February 2004, kl 12.27
[:]DRINK[/:]pohui täispeaga käib kõik aga muidu on kül jube rõve kui seal mingi meeletu mets on
08. February 2004, kl 12.47
Miledy: assa!! Ma mõtlesin, et ainult kostüümi-draama filmides naistel, kui nad joovastunult minestavad, lähevad silmad tagurpidiselt kõõrdi...!! Aga vaata-vaata, neid kauneid daame on ka tänapäeva maailmas [:]:-))[/:] Nüüd lõpuks ma saan aru sinu aliase sisust!!! [:];-)[/:]
09. February 2004, kl 08.35
[:]:-p[/:] pole siin rasket miskit vägagi lihtsal viisil valitud ja seda mitte filmi järgi nagu enamus arvab....
,,,,,
09. February 2004, kl 10.46
Olen meesterahvas ja saunas pole ma kedagi näinud raseerituna,kuid ise raseerin ennast küll 3-4 korda aastas siledaks. Avalikku sauna ma sellisena küll ei lähe .
tudruk
Re: karvased hдbemed dushiruumis
09. February 2004, kl 12.23
aga ma mõtlen ka, et kui endal tutt pügatud ja kõik ok enda ja maailmaga....ei tea, kas siis nii väga jõuabki tähelepanna teisi ja nende tutte ja erinevaid tutisoenguid võrrelda.
friik
10. February 2004, kl 02.18
Hm meeldib
jumbu
10. February 2004, kl 19.40
vitud peavadki karvased olema.Ega see ei tähenda,et nad veel pesemata ka peaksid olema.
11. February 2004, kl 15.44
töömees...olin jahh.... täiesti päri su kommiga;)
Tore
12. February 2004, kl 13.45
Sile ja karvutu vitt pole mingi õige vitt, see on ainult nukkumiseks mõeldud riistapuu ei midagi hingele
tudruk
12. February 2004, kl 14.31
ei tea, aga kas päris paljas ...ei tekita tunnet, nagu oleks laste riitetusruumi enne kekat juhtunud???
12. February 2004, kl 15.07
tudruk: äkki peaks rinnad ka karvased olema, muidu ka kuidagi lapselik:))))

-----------------------------------------------
[youtube.com]

We'll do away with your kind
Countdown to exterminate the human race
4, 3, 2, 1
tudruk
12. February 2004, kl 15.14
[:]:-))[/:] see maitse asi!! ma NIIIIIIIIII TUNDLIK.....[:]:-))[/:]... pole kunagi pidanud teiste juures välisele atribuutikale suurt tähelepanu pöörama, pigem kuulan ja tunnen!! aga kui vaja ajan kõik nulliga maha või kleebin juurde!!
KM
12. February 2004, kl 15.15
Kuule oli jah kunagi kirjutatud sellise ajalehe nagu Noorte Hääl viimases veerus, et jaapani meestel olevat karvane rind au asi ja et seal pidada rinnaparukas olema hästi minev kaup! [:]NUT[/:]

tudruk
12. February 2004, kl 15.23
tegelt..mul on selline fantaasia...mis nõuab suts karvasemat tutti....[:]:-)[/:]
nimelt teen ma fosforiga selle kokku ja siis lähen ihualasti pimedas mehele selliselt vastu.....tutt hiilgamas!![:]:-)[/:] kunagi teen selle ära!![:]:-)[/:]
hmmmmmmmmm sa võiks mulle oma läikiva tutiga vastu tulla kirjuta mulle maren23@hot.ee
12. February 2004, kl 15.30
jaapanlased vist pole eriti karvased inimesed (indiaanlased samuti), võibolla tõesti see kes karvadega rohkem on õnnistatud tundub aupaklikum neile:)))

tudruk: fosfor on väga mürgine

[youtube.com]

4, 3, 2, 1
tudruk
12. February 2004, kl 15.32
[:]:-([/:]
tudruk
12. February 2004, kl 15.35
ei tea, üks asi on see mida nõuab mood ja trend....teine asi on se, mis mind erutab!! aga vahel on seda kõike nii palju, et ei saagi aru , mis tegelikult meeldib ja mõjub!! aga anyway!! kuskil avalikus dussiruumis ma ka ei hakka teiste ja enda tutti võrdlema!! ahaa, selle on karvane....see ei saa ja ahaa...sellel on paljas see saab kõikjalt.....camoon!!! nii õel ma ka ei taha olla!!
12. February 2004, kl 15.38
tudruk, ära tee.....!! Mõtle ka, kui mehe sõjanui läheb kasvõi korraks vastu sinu tuttu (aga muud moodi ma teie õrnutsemist nagu ette ei kujutagi...!!) ning siis tormab ummisjalu kohe sinu aaretekoopasse...!!!!! Siis helendate te mõlemad nii väljast, kui ka seest... [:]NUT[/:]

Aga muidu tuleb meelde Jean Effeli huumoripildid maailma loomisest, kus Vana Sarvik, varjates end metsas, kattis kinni alumise (karvase) osa, kui vastu tulid jahimehed, ning ülemise (sileda) osa, kui vastu jooksis metssiga...[:]:-p[/:]
12. February 2004, kl 15.39
aga sa võid sinna pirni panna, siis vilgutad nagu need pisikesed ahvid kel tagumik punane:)))))))))))))))))))))

morset võid ka kasutada:))

[youtube.com]

4, 3, 2, 1
12. February 2004, kl 15.41
vunts,vunts...mis lahti, su sõnavara paneb mind hämmingusse...
12. February 2004, kl 15.44
kas fosfor polnud see mis kokkupuutes veega põlema läks? krt, enam ei mäleta:(

[youtube.com]

4, 3, 2, 1
tudruk
12. February 2004, kl 16.43
mida siin kosta...ainult .....[:]:-))[/:][:]:-))[/:]
sexsiexpert
14. February 2004, kl 11.16
[:]:-p[/:] No muidugi peaks häbemel soeng olema. Ei meeldi enamusele karvaset tutid ja paljad mokad on liiga labane. Kuigi kõik me vajame vaheldust. Ja selleks on hea kui Sul on valikuvõimalus![:];-)[/:]
15. February 2004, kl 00.04
minu arvamus on selline...et iga naine teab mida teeb...oma tutiga...kui ikka partnerile meeldida tahetaxe siis tavaliselt aetaxe ära oma karvakesed......................dushiruumide kohta niipalju et ´mull endal on kah ujulas kogematta ühe noore naisterahva tutikarvad silma torkand...kuna need olid nii heledad ja nii palju ja tundus nagu olexid...nabani välja....[:]:-O[/:] .... kuid siiski...ning minuarust ple raske ennast ära raseerida.... !

mhm [:]8-)[/:] võix mingi tuttide pügala olla kuskil.... mugavatele naistele[:]:-}[/:]
15. February 2004, kl 11.38
Loe ja imesta[:]:-))[/:].Omast kogemusest-olen kohanud mehi, kes kalduvad äärmusest äärmusesse, ühele meeldib nii, teisele teisiti, nii et ennastki võttis sõnatuks[:]:-}[/:].
Igal inimesel on om maitse.Tõsiasi on se, et hoolitsetud peaks ikka olema, ning mitte vaid naised[:]:-I[/:].Jälle see...maitseasi, aga kohutavalt puhmasse kasvanud mees on kah mu arvates....[:]:-([/:], noh, mitte just minu maitse-aga teile? Maitseb selleine metsakoll[:]:-}[/:]?
15. February 2004, kl 12.30
lonely, tead, väikese saladuskatte võin öelda, et ... ka metsakolle on mitut liiku ja sorti... nagu sileinimesi [:];-)[/:]
ma lihtsalt ... tean ühte sellist... eriliiki metsakolli... siiani elan temaga sõbralikult ning ka muust maailmast pole kurtmist kuulnud [:]8-)[/:]
15. February 2004, kl 12.32
Muide, mina tean vähemalt ühte meest, kes hoidub juhusuhetest selle pärast, et äkki naine pole raseeritud ja siis ta ei suuda vahekorda astuda :) nii naljakas mu arust, aga nohhhhhhh....
15. February 2004, kl 16.38
Vunts...Ma ju räägingi, et igaühel oma maitse ja seda tuleb aktsepteerida,ning ka po-
le see teiste asi, kui mulle ja talle sobib nii nagu on, siis on ju kõik ok[:]:-)[/:] Ohh, allyson[:]:-}[/:], ma tean jälle hullu, kes vihastas, kui taipas, et teen...heakorrastust ja pistis õiendama, et naine peaks olema nii, nagu loodud...Appike, nii võib ju mingil hetkel hakata patse punuma[:]NUT[/:]
Aga noh, hinnata inimest vaid ühe kandi pealt...pole vist ka kõige õigem:), eriti avalikus saunas, pese ennast ja ära jõllita teisi totaka pilguga[:]:-}[/:]
KM
15. February 2004, kl 20.58
mees, kes paneb punuma selle peale, et tutt on kas metsik/loomulik või tutti polegi, ei austa küll naist vaid on kinni oma kinnisideedes.
Minule on tähtis naine kõiges tema ilus, tarkuses ja olemises ... nn bikiinipiirkonna stiil omab minul selles hinnanguskaalas suht olematut tähtsust. Tegelikult kui asi nii kaugele jõuab siis lausa olematut tähtsust!
Samas ei saa ma aru nendest naistest, kes ise enda bikiinipiirkonna eest hoolt ei kanna ning süüdistavad mehi, kellele need nn "koeraninad" meeldivad, pedofiilia kalduvsutes ... et siis nagu paneks alaealist!?

15. February 2004, kl 21.58
KM...Naised ongi ühed hullemad olevused maa peal..[:]:-p[/:], kuigi neiel meeldib mehi süüdistada-teise silmis pindu näevad, enda omas palki mitte..
Hmm...teine ja kolmas lause....loe ja lausa süda soeneb sees...[:]:-)[/:],oleks selliseid mehi rohkem....
15. February 2004, kl 22.19
lonely, ja kui meid oleks rohkem, mis siis juhtuks...??? [:]?[/:][:]:-O[/:][:]?[/:][:]:-O[/:]
15. February 2004, kl 22.48
lonely: kas tellin sulle hulluauto ära[:]:-}[/:]

[youtube.com]

4, 3, 2, 1
16. February 2004, kl 20.50
Tushka, ära liialda[:]:-)[/:]Loogish, et igaüks hindab mehes erinevaid asju.Mina meest suure algustähega[:]:-)[/:]
Vunts...ma arvan, et siis oleks rahulolevaid ja õnnelikke naisi rohkem.
Ja hull on meist igaüks omamoodi[:]:-p[/:]
Seni on õnneks mind mu hulluse eest vaid armastatud[:]DRINK[/:]
KM
16. February 2004, kl 21.02
Ja mina loll mõtlesin, et naised hindavad mehi suure M'ga :-(((

Ma mõtlesin Meest Suure Algustähega

Aga mida sine mõtlesid? [:]:-}[/:]

16. February 2004, kl 21.14
KM: korista see K siis eest ära ja oledki suure M-iga[:]DRINK[/:]

[youtube.com]

4, 3, 2, 1
16. February 2004, kl 21.18
Minu puhul on igasugune mõtlemine võimalik[:]:-p[/:], aga loogish, et Mees, suure algustähega, kui ma hindan ja armastan meest, siis ta sisu ja olemuse pärast, mitte ühe kehaosa pärast, või kas tal on juukseid peas, või miski muu , mis teda ennast vaevab[:]:-)[/:]
Helmut
16. February 2004, kl 22.40
Väga pohhui milline tutt mingil naisel on,iga üks teab ise ju,peaasi et mõnus katsuda on,Affid
17. February 2004, kl 11.10
peaasi, et sul üldse katsuda lastakse[:]:-))[/:]
tudruk
17. February 2004, kl 12.11
ja minuni hakkab jõudma aina enam ja enam ähvardav teadmine..........enamus inimestele polegi vaja elus muud, kui rasseeritud tutti või suurt m...i või täiuseni viimisteltud tehnikat voodis või suuri rindu või ........et sellel seisabki nauding ja hea olemine ja hea seks!! ja, et pidevalt on vaja vaheldust, sest muidu .....hakkab kuskilt meile kostma meie enda kiire ammendumus!! ELAGU VÄIKEKODNALUS!![:]:-))[/:][:]:-))[/:]
tudruk
17. February 2004, kl 12.24
vabandage mu liigseid emotsioone ja utreeritud käitumist......see on ðampusest!![:]:-)[/:]
17. February 2004, kl 20.45
Tüdruk...[:]:-)[/:], hea kui arusaamisele jõuad, sest sex kuulub elu ja suhete juurde ja soovitavalt võiks ta jah ikka olla fantaasiaküllane.
Mees on mees...naine naine ja, ehh...mis ma platran, arenenud inimesed teavad isegi kõike sama hästi[:]:-p[/:], kui sinust saab kord naine, ehk hakkad teisiti mõtlema, muidugi..on ka jahedaid külmkappe[:]NUT[/:], kes on sellised elu lõpuni ja kiruvad sexi silmakirjalikult[:]:-}[/:]
tudruk
17. February 2004, kl 21.13
jah, ....võibolla sul õigus, lonely!! tegelt ma tahtsin avaldada kaastunnet, et inimesed erutuvad ainult mingite väliste atribuutikate peale või....noh, nii.....mul on see väga kerge ja lihtne..........mul ei ole vaja noort ega kena ega suur ega rikast........mulle piisab lihtsalt mehest......reeglina ükskõik millisest!! selline kurb või tore lugu!! issanda loomaaed on kirju!! oh, siin võiks jälle axli välja kutsuda ja rääkida mustast maagiast, millega mind kuskil äää tehtud!!:)
tudruk
17. February 2004, kl 23.03
aga tegelt kui tõsiselt rääkida, siis lonely......jah, minu jaoks ei ole seks esikohal!!
aga kui kellegi jaoks on, siis palun väga lasku aga!![:]:-)[/:]
sile
23. February 2004, kl 21.15
ise ka sile[:]:-I[/:]
24. February 2004, kl 00.37
Ära nori, tüdruk[:]:-I[/:]Seks esikohal...See lihtsalt kuulub elu, suhte ja armastuse juurde.Sexilembus on vaid inmestel erinev, oleneb temperamendist ja oskusest nautida, mitte vaid sexutada[:]:-}[/:]Sulle piisab reeglina mehest-ükskõik millisest? Heee...oled ikka vähenõudlik[:]NUT[/:]Sex pole oluline, aga mees läeb loosi, milline tahes[:]:-p[/:], hmmm, ma vatan meest, kes mulle meeldib ja alateadvuses ikka tean, kas mu mõtted hakkavad liikuma, või on ta lihtsalt....tore mees[:]:-)[/:]Aga ehk ma olen liiga emotsionaalne ja naudin meest täiega[:]:-I[/:], loomuliklt vaid seda ühte, kellega mul ON sex üsnagi eesotsas pingereas[:]:-}[/:]
keelekas
24. February 2004, kl 01.04
Kui on ikka keelekas mängus, siis on mugavam kui karvad ei jää suhu.

Kui sul pole vahet kas (suu)seksid või ei, siis las karvad kasvavad.

Palju mehi sooviksid nii, et karvu poleks ...
24. February 2004, kl 11.42
mõned nõuanded:[www.martine75.com][:]:-I[/:]

tudruk
25. February 2004, kl 14.26
tegelikult, lonely, muidugi on seks osa suhtest jne ja ma ju tahtsingi seda öelda, et kui on tõeliselt hea koos, siis ei ole vaja nii meeletult mingeid väliseid atribuutikaid....see tuleb siis kui on vaja iha üles piitsutada......ja ma usun tõesti siiralt, et kuskil puritaanlikul viktooria ajastusl......oli seksil ja erootikal hoopis magusam hõng!!
25. February 2004, kl 21.22
[:]NUT[/:]mis siis karvastel viga on,kah erutav mu arust
26. February 2004, kl 12.47
tudruk: puritaanlikul viktooria ajastul ennast veel ei pestud, vist:)))) head hõngu[:]:-}[/:][:]:-}[/:]

[youtube.com]

4, 3, 2, 1
26. February 2004, kl 15.25
Tushka : Saame kokku parem Hullava Naise pubis![:];-)[/:]Sinna ma vähemalt oskan minna.[:]:-))[/:]
Kus see Lonkava Konna kõrts asub???????

...
tudruk
26. February 2004, kl 16.33
oh, tushka!! ma vaidleks aga ma ei jõua ja ma ütleks aga ma ei oska!!![:]:-)[/:] ole tubli, tushka ja ära unusta naistepäeval oma naisele lilli viimast!![:]:-)[/:]
26. February 2004, kl 17.55
Hullav Naine? Milline see veel välja võiks näha?

tudruk: ei mina unusta, aga sa meestepäeval mehe lilli viisid, äh?[:]DRINK[/:]

[youtube.com]

4, 3, 2, 1
tudruk
26. February 2004, kl 18.11
meestele ei kingita lilli...isegi sünnaks mitte...see selline etikett, aga ...tushka....ütle midagi ilusat!! tõsiselt!! midagi tõsiselt ilusat!![:]:-([/:]
26. February 2004, kl 20.24
tudruk: ja miks ei kingita, mis etikett, ma ei tea sellest midagi? aga mida siis meestele kingitakse?

ah mis ilusat, isegi oma mehele lilli ei raatsi kinkida, milleks siis midagi ilusat[:]:-}[/:]

[youtube.com]

4, 3, 2, 1
tudruk
26. February 2004, kl 20.39
aga tushka, ma annan heeringat.....[:]:-)[/:] kui just peab midagi andma, aga ...kuule, tushka, kas sa pooldad sellist "sulle-mulle suhet"??
tudruk
26. February 2004, kl 20.59
tegelikult tushka, ei ole vahet, kas ma raseerin paljaks või vigurdan soenguga......mees võib teha mulle sajal erineval viisil head ja viia ming orgasmini küll näpuga, küll keelega, küll silitades ja maseerides,aga.....see võib vabalt kõik olemata olla, sest kui ma lõpuks ikka RIISTA EI SAA, siis ei saa ma midagi ..........RIISTAS on eriline võim ja magnet....ega see Seaküla Simpson võib olla imelik mees, aga midagi ta ikka tunnetab....ja sellele on ükskõik, kas mul on karvane või kiilas!! [:]:-)[/:] ma olen põhimõtteliselt seda usku!!
27. February 2004, kl 01.34
tudruk: nu kui mees sinu jaoks on ainult heeringat väärt......mis seal siis ikka:))))))))))))))))
ikka pooldan, kuule ega ma nüüd mõni kirikupapp ole, ehh

ega ma polegi huvitatud kas sul raseeritud või mitte:)))))) eks see laiskuse taga alati ole, mõtle kui riist oleks otsast lõpuni üleni karvane, mitu korda sa siis suuseksi teha tahaks?[:]:-}[/:]

[youtube.com]

4, 3, 2, 1
tudruk
27. February 2004, kl 06.50
tushka: [:]:-))[/:] heeringat sellepärast, et ma tõesti mõtlen et armastus käib kõhu kaudu ja ta jumaladab heeringat...ja tõesti võiks kõiges siin elus järgida kasinuse printsiipi.....nii tihti kui vajalik ja nii vähe kui võimalik.....söögis, joogis ja seksis.....aga see minu arvamus.......
noh, aga raseerimise kohapealt teen nii nagu meeldib mehele......kord nii , kord naa!!
27. February 2004, kl 08.58
õige jah, aga ega ma ise eriti heeringast vaimustatud pole[:];-)[/:]

[youtube.com]

4, 3, 2, 1
viljar
28. February 2004, kl 20.00
Hullava Naise Pubi on Põltsamaal[:]:-O[/:]
tiigur
03. March 2004, kl 01.13
igasugune raseerimine on ju jah puhtalt praktiline, paljas nahk on palju-palju tundlikum, ja kui on mõlemad vähemate karvadega,siis on kogu lõbu sada korda rohkem ju ;)
ilmselt selle pärast just on seda tehtud ka juba väga ammu (vt araabia ja egiptus)
ja sel puhul, naised,kes väga karvastena ringi käivad, on paljust ilma jäänud[:]:-p[/:] uurige asja, enne kui hakkate maitse üle vaidlema :)
!
04. March 2004, kl 14.38
tussud paljaks mis seal ikka halada
04. March 2004, kl 20.40
Räägitakse küll palju lõua raseerimisest ja pooled siinkirjutajad on oma sõnul "silelõuad", siis tegelikkus on vist midagi muud. Tallinna spordihoonetes treenivad poisid-mehed on küll 90% naturaalse karvakasvuga ja seda on kole vaadata. Ma ei ole küll mingi pervert, et uurin
ligikaaslaste lõuga, küll aga tundub mulle kasimata lõug tänapäeval veidi veidrana... Ise olen pool ajast tõesti täitsa null, teise poole vigurdan soengutega. Käin põhiliselt Tallinna ja ümbruse ujulates ja paratamatult jääb silm peale....
04. March 2004, kl 20.56
kolmepäevane habe on mul tavaline, ma olen nii laisk lihtsalt[:]:,-([/:]

[youtube.com]

4, 3, 2, 1
05. March 2004, kl 13.38
raseeritult on endal mugavam ma arvan aga see on iga ühe enda asi
.
09. March 2004, kl 09.38
jeah
10. March 2004, kl 16.37
Tallinna popimates ujulates ja spordiklubides käin tihti meeste dushiruumis ja oh õudust kõigil meestel raseerimata. Mõnel veel rind, käed-jalad ja oh õudust selg ka veel karvane. Mõnel hullul isegi näol karvad kasvavad. Jube. Tuleks ikka kõik ära raseerida, soovitavalt ka kulmud, ripsmed - sest nagu siinsed targad naised teavad: KARVANE(e. mitte 0 peale aetud) = KASIMATA! Vuih!
Mizh (M)
10. March 2004, kl 17.41
Eelmine kirjutaja võiks nimetada ka mõned konreetseid "popimad ujulad ja spordiklubid", kus KÕIK MEHED on "nii nagu jumal loonud". Töiste kohustuste tõttu elan põhiliselt Tallinnas ning pole olnud rahalisi takistusi vahelduseks mitmeid spordiklubisid ja -asutusi külastada. Minu hinnangu järgi on vähemalt pooled alla umbes 30-aastastest midagi oma karvastikuga ette võtnud. Kõige tuntavam on vahest rinna ja kõhu raseerimine. On kahtlusi isegi jalgadelt ja käsivartelt karvade osalisest piiramisest. Tõsi, seda küll n.ö. nüride teradega - keegi ei tohi ju üheselt aru saada. Enamasti pükste varju jäävate asjade statistikaks pole aga piisavalt infot. Veel 80-ndatel randades ringi käinud karvadest punnis pükstega mehi pole aga näinud. Egas sport ja keha eest hoolitsemine polegi nende rida.
Puskar
11. March 2004, kl 12.22
Mis sul endal karvu ei kasva ja siis kadetseid teisi??
rom
11. March 2004, kl 12.27
Ma olen sinuga ühel arvamusel.
13. March 2004, kl 07.57
TEEN TUTISOENGUID!
30. March 2004, kl 15.44
[:]}:-([/:] ma olen alles 11 ja karvasem kui emal väga jube...[:]?[/:][:]:-([/:]

mal.
30. March 2004, kl 21.23
Jube lugeda.... nagu oleks need inimesed kes end ei raseeri kuidagi räpased või ..... te mehed ärge minge nii epuks ära,et peate oma karvakasvu kogu aeg igalt poolt piirama. vuntsid on rõvedad aga muud karvad ainult ok.
fredy
30. March 2004, kl 22.13
sügavas metsas võib eksida,jube[:]:,-([/:]
elena
16. May 2004, kl 22.33
80ndatel,kui esimesed avalikud tervise-ja ilutemplid tekkisid, péeti mu "koeranina" ilmselgelt äsjase abordilkäigu tagajärjeks...
nyyd, kui "koeranina" on "norm", peetakse mu "patsisoengut" "haigeks"...
niisiis - ei jöua mina maailmale meeldida....
maarja
18. May 2004, kl 13.33
Kõige kenam ongi,kui tutt on kenasti piiratud ja ette jääb ainult selline "pintsel" ! See näitab hügeeni ja puhtust.
miizu....
28. June 2004, kl 14.36
ega suure puntraga on päevade ajal päris jama-lõhnab mis kole ja bakterid uhavad...jube-endal on küll ilusti raseeritud
miizu....
28. June 2004, kl 14.57
ja nii ta on
liina
29. June 2004, kl 20.51
siinkohal ei hakka ma rääkima oma tutist,sest see pole kellegi teise asi,mis minul seal all toimub..aga see jutt, et ju neil puudub seksuaalelu on jama.Minu mees on ka 4 kuu kaupa merel, aga ega see ei tähenda et ma endale ohukolmnurka alla kasvataks.Kamoon-normaalne naine hoolitseb enda eest enda enesetunde parandamiseks(nagu ka miks käiakse juuksuris) ja heaolu nimel.
Grow up people..pohhui see keelekas või seks.Need naised on lihtsalt lohakad kes enda eest ei hoolitse[:]:-)[/:]
29. June 2004, kl 21.37
Liina ma olen sinuga ühel lainel
30. June 2004, kl 00.18
Kuulge, päris haigeks on mindud siin. Eks igaüks teab kui karvane või sile tahab ta olla ja see ei puutu küll kellessegi teise isikusse. Peaasi, et ise end hästi tunneksite. Sonida mingist hügieenist seoses enda silestamisega on kah pärsi sick. Eks tuleb veeprotseduure tihedamini võtta kui eesti rahvale ajalooliselt kombeks s.t. korra nädalas. Ja üleüldse kui nii siledad ja hügieenilised tahate olla siis alustagem kõige nähtavamate karvade eemaldamisega nii, et pead paljaks[:]:-}[/:]
Ise ma küll ei näe põhjust iga päev oma lõuga ziletiga kraapida. Aga siinsetest kommentitest jääb küll mulje, et zilett on nagu hamahari mida minimaalselt 2x päevas tarvitatakse.
Jõudu nüsimisel.[:]NUT[/:]
miizu....
30. June 2004, kl 11.13
tänan....olge siis karvased kui soovite...mina õnnex ei kuulu sinna hulka...iga ühel oma maitse...[:]:-))[/:][:]:-}[/:][:]:-p[/:]
30. June 2004, kl 19.57
pügatud naine ikka ilus naine!!![:]:-I[/:]
tiina
30. June 2004, kl 21.11
sile on ikka hea kui kuisagi k'hkukat teha saab ruttu puhtaks.
Dessa
30. June 2004, kl 22.44
Raseerimata jalgevahe hakkab kergemini haisema ja sex mingite ilmatu pikkade karvadega võib haiget teha........pealegi valdav enamus mehi eelistab vaid pisikest tutti.......
muide bikiini piirkonna saab ka vahatades puhtax......ainult raisk kui valus on ja jalgevahet nii ikka ei tee.....

jutu mõte -karvased naised minge raseerima.......[:]:-O[/:]
02. July 2004, kl 20.43
neiu millal sa viimati tutti pesid jube silgukas löi ninna
01. July 2004, kl 00.32
valdav enamus mehi... oled sattunud juhatama orkestrit/jalgpalliklubi

[:]:-))[/:]

KN
01. July 2004, kl 02.26
kahju, et meestel tilliotsas karvad ei kasva (selline mõnus pahmakas ümber vurtsuaugu), siis oleks raseerimisteema igavesti lukus vist.[:];-)[/:]
ter
07. August 2004, kl 16.16
Mh, minule jääb isegi juhtumisi siia lehele sattudes pilguheitest sellele teemaarendusele mulje, et siinsetel kommijatel on suguõdede jalgevahega ikka väga pistmist. Ei tea mis te siis teeksite kui ühel kenal päeval mõnel isasel moeloojal tuleks pervertne tuju patsid selle ihuosa kaunistuseks mõelda ja teil juhtumis karvakasv nigel? Hakkaksite kunstjuukseid siirdama?
Milleks vanajumal imimesele karvad loonud on, teate te ka? Või arvate et tuju pärast?
Dessa
01. July 2004, kl 19.57
No midagi sinnakanti....anult et tegu oli mereväe sõdurpoistega.....[:]NUT[/:][:]:-}[/:]
mooramees
01. July 2004, kl 23.47

Karvast tutti võiks võrrelda ajamata habemega.
tudruk
Re: karvased hДbemed dushiruumis
02. July 2004, kl 00.17

ühesõnaga midagi väga head ......
02. July 2004, kl 20.47
jana miks selline teema
katu
04. July 2004, kl 22.07
mai suuda..see on nõme....[:]}:-(([/:]...igaüx teab ikka ise, milline ta välja tahab näha ja keegi ei tohix teistsuguseid maha teha. Ja kas siis see kui pikad juuxed on näitab seda, kui must ja hoolitsemata sa oled?....hügieen ja karvakasv pole seotus, st et need , kes on siledad ei pruugi puhtad olla[:]:-p[/:] ja siledus ei näita ka hoolitsemist...ma lihtsalt ei saa sru...nii nõmedat texti ajate siin...jana kirjutas:
katu
04. July 2004, kl 22.09
krt...kui täitsa paljas on, siis oled ju nagu alles beebi või laps, kes arenema pole hakanud...irw..nõme ju
katu
04. July 2004, kl 22.11
a...ja üx asi veel...karvased võivad palju rohkem sexida kui siledad....see pole nüüd küll määrav ja kui inimene jooxeb minema kui talle miski ei meeldi, siis olex tal vaja mõne spetsialisti pooole pöörduda, sest tal on foobia...
kadi
06. July 2004, kl 10.27
Tundub,et naised kes on paljad nagu äsjasündinud beebi, on enda aja peale tõesti vihased. Minul on karvakasv suurem kui Eesti keskimisel arvatavasti. Kujuta ette, et peaksin iga päev raseerima jalgu, kaenlaaluseid, tutti ja seda hommikul ja õhtul, sest muidu hakkab nahk sügelema.... No tore on, et mõnel meist pole midagi muud teha kui end ainult üles lüüa ja enda eest hoolitseda. Kuhu jää töö ja siis pereelu
allyson
06. July 2004, kl 10.41
Katu, pigem siiski on raseeritud naised puhtad, sest kujutad Sa ette, et naine näeb igal hommikul (õhtul) vaeva hoolika raseerimisega, kuid jätab ennast pesemata? Mina ei kujuta...
Ja selge, et karvased asjad hoiavad lõhna paremini sees/küljes kui siledad...
Muidugi peab sellegipoolest naisel olema vabadus olla sellise soenguga nagu ta ennast hästi tunneb - täpselt nagu mehel on vabadus liiga karvase või sileda juurest kohkumistundega minema kõndida... igasuguseid hellakesi on ;)))...
kollanton
06. July 2004, kl 23.07
kui häbememokkade ümbert on ilusti sile, siis on mõnus ja ilus[:]:-)[/:]
TT
08. July 2004, kl 21.19
Jaa jaa
sa oled lihtsalt tebiilik sull on haigus karvade vasta palun pöördu jämejala poole mis asub viljandis muidu ise elan vabriku 14 1 tule urood külla kui julged ma olen karvane tel number 58112123 helista munniunnik ma ootan tahak sulle karvu näitata nu võta traati värdi
sss
16. July 2004, kl 15.49
olen katuga nõus
karvkate on ikkagi ju looduse poolt antud ja mingil määral peab see siis ju kasulik olema. kaenla alt ajan ma ikka karva, aga alt poolt ainult piiran, et püksikute või bikiinide vahelt välja ei paista. olen looduslik inimene.
ma ei saa ka aru, mis kuradi pärast see jalgade raseerimine on vajalik[:]?[/:] nagu...ilus ja sile ta võib olla, aga ikkagi ma aru ei saa...olen siis vist lollakas.

aga kas keegi seletaks ära, kuidas on karvkate ja hügieen seotud?
Dessa
16. July 2004, kl 16.12
vt naistel on ju see pagana valgevoolus-mõnel rohkem teisel vähem....sellel on aga paha lõhn ja ta jääb karvade külge ka,aga kui karvu pole siis ei saa ta ju sinna külge jääda või mis,muidu ehk polekski midagi aga töö ajast ju pidevalt pesemas käia ei saa(mõtle nüüd ise kui sa pead kaheksa tundi ühe koha peal istuma ja sellel ajal on sul ainult 3x10min pausid)....ja kui sa paariks päevaks metsa lähed kus sul pole muud kui need va niisutatud salvrätid millega end puhastada,need krt ju ei võta karvade vahelt kõike ära......taipad???
sss
16. July 2004, kl 16.15
on loogiline. tänan seletuse eest :)
Dessa
16. July 2004, kl 16.36
[:]:-)[/:]
ter
07. August 2004, kl 16.19
Ja mis puutub voolusesse jmt taolistesse hädadesse, siis need on haigulikud seisundid, mida tuleb RAVIDA mitte varjata! Te isased, kes te imetlete oma vasikaninasid ei teagi sageli, mida limpsite...
mmm
08. August 2004, kl 01.01
valgevoolus ja haigus?naised tuleb välja ,et me kõik oleme haiged.....lähme siis ravile[:]:-}[/:]
08. January 2011, kl 08.43
Jah, valge voolus on tõesti haiguslik nähe nii et su üleskutse võib õige olla - enamus naisi kannatavad selle käes ja on sunnitud pesukaitsmetega ringi jalutama.

Elame mõnukalt ja mõnusalt :D
juurikas
07. January 2011, kl 11.21
Naised kes on alt kiilad voiks ju end siis ka ulalt kiilaks ajada nii ju ilusam ja puhtan ning hea ju hoolitseda ...karvad ju pole ilusad!!!! Ei saa aru miks siis nad kull juukseid kasvatavad....
mees metsast
08. January 2011, kl 14.23
keegi ei nurise eriti kaenlaaluste raseerimise pärast. enamus mehi ajab habet - kas nulli või siis piirab. küüsi lõikavad (peaaegu) kõik. juuksuris oled käinud? niipalju siis loomulikust karva- ja muust kasvust.
xD
08. January 2011, kl 18.10
õrnalt võiks karvane olla..aga põõsas pole kah erutav:P

[www.pornhub.com]
siuke on ilus;)
08. January 2011, kl 08.47
Naisel peab jalguvahel korralik kiisuke olema - iseasi kas mujal seda näha tahaks, kuid vahest harva se isegi erutab.
Kogemustest siis päris kiilas tüdrukute peale ei taha väike mees püksist kuidagi välja rabeleda - kuidagi kummaliselt jälk on. Perverdi või pedofiili mõtted löövad pähe. Ega ometi sina pedo pole et karvutut last kisud.
Suveks ranna hooajaks jah võib ennast raseeri kuid mitte puhtaks, kuid muudel aasta aegadel võiks ikka kiisuke rappimatta olla

Elame mõnukalt ja mõnusalt :D
Kahjuks võivad sellesse rubriiki kirjutada ainult registreeritud kasutajad.

Sisse logimiseks klõpsa siia!