Tere tulemast! Logi sisse Loo uus konto

Täpsem otsing

menstruatsioon

uurija (meessoost)
menstruatsioon
29. November 2003, kl 17.50
asi selles, et kas naise näost või käitumisest on aru saada, millal tal menstruatsioon algab või käib ??? aitäh.
(m) sombreero
Re: menstruatsioon
29. November 2003, kl 18.19
tavaliselt minnakse verekaotusest näost valgeks, aga närvilisus, ma juhuks sellele tähelepanu, irww
loomakasvataja
26. May 2004, kl 18.01
Või et päevade ajal saab lapsi, vau, kelle idee see oli? Imelik, aga seksoloogia oli sul vist puudulik[:]:-}[/:]
minamina mina
22. August 2004, kl 12.51
kas teil on olnud kunagi päevadepärast mark?..mul ka esimesel korral ei tulnud praktiliselt ültse verd aga teinekord juba ikka nagu täiega ...[:]}:-([/:]
appii!!!!!!!!!
31. August 2004, kl 14.50
minul pole veel päevad hakanu aga ma kardan et need võivad kooli ajal hakata ja tunnis veel.Nõme
appii!!!!!!!!!
31. August 2004, kl 14.50
minul pole veel päevad hakanu aga ma kardan et need võivad kooli ajal hakata ja tunnis veel.Nõme

ok
29. November 2003, kl 18.41
mina olen veidi närvilisem enne päevi ja mõni vistrik või punn kipub ka näkku tulema...igavene puberteet vist
29. November 2003, kl 19.58
aru saab sellest, et naine vetsu minnes võtab mingi salapärase pakikese kaasa.....
triin
29. November 2003, kl 20.16
küsi naise käest!
Nats näost ära oleme siis
29. November 2003, kl 22.16
Igal naisel see ikka erinev. Mõni läheb tujukaks ja närviliseks, mõnel tekivad valud alakõhtu ja rinnad muutuvad valulikuks, mõnel avaldub see akne välja löömisega, aga mõnest ei saa arugi. Tal ei tekigi mingeid muutusi ;-)))))
30. November 2003, kl 23.34
minu omal on siis kohe mingid eksamid iga päev ja minu jaoks ei leita üldse aega :(
01. December 2003, kl 09.08
näost??????????
(m) sombreero
01. December 2003, kl 13.37
irwwwwww
03. December 2003, kl 20.42
Naine võiks ju lasta paigaldada hormoonspiraali, siis paljudel juhtudel menstruatsioon jääb ära, ning Sina Uurija ei pea oma pead enam nende probleemidega vaevama.
potsataja
26. May 2004, kl 18.06
Hormoonspiraal jätke küll ära- kuulake teadjat meedikut!!![:]:-I[/:]
...
pole hull.
25. October 2004, kl 14.39
see pole hull.mul on tegelt yks proble, mul ei olnud päevi juba 60 päeva, kas see on normaalne.kirjutage, palun, muidu ma hakkan kartma....aidake.

sweet
Re: pole hull.
12. December 2008, kl 18.33
kui jäävad ära ja ple vahekorras olnud sel ajal sis ju ple probleemi. mul oli 6 kuud ära. aga õnneks plnd vahekorda sis plnd kartust ka. kui oled käi arsti juures, mitte ei muretse siin end halliks
26. October 2004, kl 13.47

mul hakkasid ükskord päevad. ja minutead peaks need uuesti algama iga kuu aja tagant.aga üle kuu aja on juba möödas ja päevi pole veel ikka tulnud. ma olen juba mures.

leegiga
29. December 2003, kl 04.23
närvilisedmon, tujukad, kohe jubedalt....aga samas jah, ei pruugi aru saadagi

normaalne on tegelt sellest rääkida, küsida või öelda vms

paljud mehed on soovitanud näiteks küüned pünaseks värvida, või punases käia, et aru saada, millal need kuradi päevad on...mõtteid võib ju igasuguseid olla....aga mis neist päevadest on, kas siis naine ei kõlba või????
gerli
06. April 2004, kl 21.27
minul on praegu päevad ja ma olen lihtsalt kohutav::::[:]?[/:][:]:-(([/:]
praegu tunduvad kõik mehed niiiiiiii pahad..:D
gerli
06. April 2004, kl 21.28
minul on praegu päevad ja ma olen lihtsalt kohutav::::[:]?[/:][:]:-(([/:]
praegu tunduvad kõik mehed niiiiiiii pahad..:Duurija (meessoost) kirjutas:
15. October 2009, kl 14.04
mul just hakkasid päevad.
mingit kõhu valu pole ainult selg hakkas valutama
ja ma olen 12 täiesti imelik ju :S Miks nii vara nagu
07. April 2004, kl 03.24
gerlis, mis sul on siis kohe postimehe päevad või?
kaks korda, knok-knok

Teate muutmine (04-07-04 03:25)

-----------------------------------------------
[youtube.com]

We'll do away with your kind
Countdown to exterminate the human race
4, 3, 2, 1
yee
07. May 2004, kl 15.04
Ma arvan , et see ei ole nii hull kuna , siis võib lapsi saada. kellele see ei meeldix?[:]:-))[/:][:]:-)[/:][:]:-I[/:][:]:-([/:][:]:-(([/:][:]:,-([/:][:]}:-([/:][:]}:-(([/:][:]:-}[/:][:]:-O[/:][:]?[/:][:];-)[/:][:]:-p[/:][:]8-)[/:][:]NUT[/:][:]DRINK[/:][:]DRINK[/:]

Doris
07. May 2004, kl 15.08
Minul pole veel päevad alanud, aga ma ei usu, et see nii hull on! See juhtub ju kõikide naistega![:]:-I[/:]

Kadi
07. May 2004, kl 15.12
Ma ei oska öelda kui hirmus see on , aga ma pigem jään nõusse Dorisega. Ega see tõesti nüüd õudud pole. mõneti olen ka yeega nõus.Ärge paanitsege nii palju kuna see on norm.Kas te ei taha suurena siis emaks või isaks saada?[:]:-)[/:][:];-)[/:][:]8-)[/:][:]:-p[/:]

Ade
17. May 2004, kl 09.28
Ma arvan et yee ja Kadi on täitsa imelikud! Mida nad targutavad kui ei teagi mis tunne see on![:]}:-(([/:][:]}:-([/:][:]}:-(([/:][:]}:-([/:][:]}:-(([/:]

kadi
20. May 2004, kl 12.44
mina tahax teada kuna mul päevad hakkavad,sest ma ootan huviga?kas seda kusagilt ennustada saab?
26. May 2004, kl 18.57
kadi--oleneb kui vana sa oled
aga jah-kui hakkavad päevad oled suguküps, muidugi mitte ei jää päevade ajal rasedaks.
vahva oli ka see koht--kes ei tahaks emaks- isaks saada??!![:]:-)[/:]mh, jätaks selle päevade värgi siiski veel naistele....

-----------------------------------------------------------------------
Ei vaidle vastu, et see kõik on vaieldamatult vaieldav...
rrr
29. May 2004, kl 18.43
rinnad l2hevad kah suuremaks.
30. May 2004, kl 17.26
Mu naine kipub alkoholiga liialdama sellistel perioodidel. Lõbust vast...
31. May 2004, kl 15.48
tea jah, alkohol nagu vähendab vererohkust ja päevade pikkust, mul vähemalt mõjub[:]:-))[/:]

rahuldamatu naine
15. June 2004, kl 23.11
muusjas päevade ajal võib küll rasedaks jääda...mix siis ei või? teine munarakk võib juba valmis olla ootamas [:]:-))[/:]
päevad on jubedad [:]:-p[/:]
mul tekib alakõhtu valu ja muutjun tujukamaks ja nendel päevadel küll eriti seksi ei taha, natuke ebamugav on [:]}:-(([/:]
18. June 2004, kl 20.21
Asi selles...Kas mehe näost on näha , et ta on loll, enne kui suu lahti teeb [:]:-}[/:]???
sss
16. July 2004, kl 16.14
mm...mingi päev enne pävade algust hakkab mul kõht valutama ja muutun tujukaks.
päevad on küll heal eesmärgil, aga nad on vastikud. eriti kui tuleb palju verd. pealegi on vahel lõhn ka ja siis kui tunned, tahad kohe kõikidest eralduda ja kiiresti ennast pesta.
Dessa
16. July 2004, kl 16.26
minul esimesel päeval kõht valutab nii et ükski valuvaigisti eriti ei aita ja see teeb tuju halvaks.....aga järgmistel päevadel tahan koguaeg meest saada[:]:-I[/:]
uSSIKE
27. October 2004, kl 18.14
Dessa kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minul esimesel päeval kõht valutab nii et ükski
> valuvaigisti eriti ei aita ja see teeb tuju
> halvaks.....aga järgmistel päevadel tahan koguaeg
> meest saada[:]:-I[/:]

mul sama jma KIIm tuleb nii peale, kohe tahaks mehega seksi teha...
mehele aga see eriti ei istu,,,,
vastaja
23. December 2007, kl 12.11
minul sama lugu...
Ace
23. August 2004, kl 10.18
krt mul viimane naine läks päävade ajal peris tiiraseks kätte....a mulle meeldis...mida rohkem seda uhkem [:]NUT[/:]

---Life is beta, death is final---
miss muki
04. September 2004, kl 22.44
ple see midagi nii ull =) kasutage tampoone :P mudu siis kui hakkavad on alak6hus tugev valu..:( vähemalt minul..aga k6igil ei pruugi see olla... pole m6tet karta !! :) [:]:-p[/:]
savebill
05. September 2004, kl 11.25
kindel märk on see kui naine voodis ka alukaid kannab va muidugi need naised kes alati alukatega magavad :
Ruuduta juur
05. September 2004, kl 12.12
Jõudehetkel juurdlesin,miks naiste eluiga on pikem kui meestel.Raudselt üks teguritest on regulaarne verekaotus ja selle taastootmine.Kui mehed kuseksid klaasikese verd kuus,elaksid nad kauem...

savebill
05. September 2004, kl 13.30
doonoriks kõik! isegi nänni antakse oma pikaealisuse ülesehitamise eest
Rita
09. September 2004, kl 13.07
oleneb täitsa mehest, keda häirib veri vahekorra ajal. Mind ennast ei häiri. Tujukas pole, hoopis hea tunne on ja seksi tahan kah neil päevadel rohkem.
09. September 2004, kl 13.28
mõni naine on siis nagu rase..tal on paha olla ja ta tahab midagi....mida,ise ka ei tea...
hmm
09. September 2004, kl 20.42
eem mina kyllnärviline ple kui mens on, aint siis oleks kui ära jääks äkki...
mitte keegi
16. September 2004, kl 16.02
no, mina näiteks olen hästi närviline ja hästi valge näost. Kõhuvalude all kannatan ka:S
aitaja
02. October 2005, kl 01.02
see et 60 päeva pole päevi olnud pole vaja muretseda minul jäi ka terve kuu vahele ..alguses ei käigi korrapäraselt ju..ühel jäi vapsee kuus kuud ära jube hea ju
...
26. October 2004, kl 14.04
2 esimest aastat on see monster arusaamatu. mul on ainul algus ja juba 61 päeva polnud...ma tegelt kardan, kirjutage, kas see on norm?????palun!

26. October 2004, kl 16.20
ei ole norm. Ja põhjust me siin ju ei tea enne kui teame sinust rohkem, kui vana sa oled, millist elustiili elad, kas seksiga tegeled, jne. ega siis ka meie diagnoosi panna ei saa, mine arstitädi juurde..

simpel
26. October 2004, kl 20.39
kaidi ja ...! kuidas te maaja foorumi üles leidsite? kas arsti juurde on raskem teed leida?
kasvõi www.kliinik.ee, kui naistearsti kabinetti ei leia.
22. November 2004, kl 21.25
On ja ei ole ka. Mõni on närviline vaevleb kõhuvalu käes,rinnad võivad valusad olla ja palju muid hädasi.Mõnel pole midagi viga
25. May 2009, kl 09.09
kas dieediga tõesti võivad päevad ära jääda........alustasin hiljuti just spordi tegemist ja dieediga ja nüüd hilinevad päevad mingi poolteist nädalat juba...........veidi mures äkki peaksin rahulikumalt võtma......või olen üldse rase......:(.......igatahes jooksen just poodi rasedustesti ostma......hoidke mulle pöialt.........tänud igasuguse tagasiside eest......

NB ärge väga võtke nende noorte kallal siin (kui nad just tõesti iba ei aja siin),kogenud naiste nõuanded võivad neile oluliseks toeks olla ja aidata tähel panna märke nende alles välja kujunevates kehades......
Tere!

Kas esimestel päevadel võib tulla pruuni verd, väga kahtlane, ma ei saa aru kas on päevad või ei ma saan augustis 14.
Tere!

Kas esimestel päevadel võib tulla pruuni verd, väga kahtlane, ma ei saa aru kas on päevad või ei ma saan augustis 14.
Ma kardan, et on valesti midagi, kuna see ikka täitsa pruun, ma käisin korvpalli vaatamas ja pärast kui koju läksin ja riideid vahetama hakkasin oli pükstel punane laik.( Mul olid heledad teksad) ja pesu oli ka koos. Aga see oli ainult pükstel pesu oli koos pruuniga. Ma ei tea tõesti mida teha.
Aitaksite.
vastaja
06. December 2004, kl 17.20
koht valutab , kuid teisel kolmandal paeval tuleb mega seksiisu, soo voi mees ara...nii namma. onneks ei takista meid kyll paevad, vannitoas on ka lahe!!!!
plikx
07. December 2004, kl 20.09
kui naine kasutab beebipille, siis tema hormonaalne tasakaal ei kõigu sedavõrd palju, ja käitumisest on kyll ennatlik ja vale seda järeldada. tuleb küsida, mitte arvata.
Neiukesekene
09. December 2004, kl 12.00
Päevad on keeruline teema, kui on päevad siis tuleb tuju voodis mürada aga vaadake, et ei saa...Natuke ebamugav ju...
-_-
09. January 2005, kl 19.42
mlu on aasta päevad juba olnud kui günekoloogi juures käsin siis ütles arst mulle te valgevoolus peaks siis ära lõppema aga mulpole ta küll kuhu ära kadunud... mind on see pesukaitsete värk juba ära tüütama hakanud...
mul läks laagris päevadest kõht krampi ja see oli nii nõme.. pool päeva istusin voodis :S ja nutsin nii hull oli see....

naised tahavad päevade ajal mehed olla .... mina vähemasti tahan(ma ei ole transa ;))

ma ootasin kah päevi aga enam ei oota...
olen tegelikult juba ära harjunud aga ikkagi on see ebameeldiv aeg ja mul on see veel 6 päeva.. kas see natuke liia pikk aeg ei ole?
28. June 2007, kl 16.08
kle -_- see mis sa rääkisid on tõsi ja ma arvan et sa oled getter õigemin itean seda ja see oli tõestii jube kuidas sa pidevalt kõhuvalu käes kannatasid,päöv otsa voodis ja õpsid tõid sulle söögi kämpasse kohale.Muide mul ple veel õnneks hakanud:)
11. January 2005, kl 21.33
mm ....aa .... muuseas naised seletage mulle ära misasi on valgevoolus
15. January 2005, kl 22.40
ON normaalne eritis tupest,kellel rohkem ,kellel vähem!Haiguse ilmnedes muutub lõhn värv,konsistents!!
mongo
16. January 2005, kl 21.22
tegelikult algul peaks tulema paar pääva valgevoolus ja siis 3-5 päeva verd
päevade ajal hakkab mul ka kõht valutama ja tuju on täiesti ära ükskord oli mul piinlik olla koolis kui mul päävad olid, siis oli meil ka arstikontroll kaaluti, kuulati, mõõdeti nagu ikka siis ma olin ikka täiega pabinas aga njhh nüüd ma olen küll ära harjunud.Aga minu arust on küll nõme ja ebameeldiv päevade ajal seksida..;)
27. June 2005, kl 20.36
Kas menstruatsiooni ajal tohib käia ujumas, kui kasutan tampoone ?
Ja kas pärast ujumist tuleks KOHE tampoon ära vahetada ?
aga kui pole selleks võimalust?
27. June 2005, kl 21.50
kui naine ennast iga päev ei pese,siis on sihuke imal hais. ja paljudel tuleb päevade ajal ka palju vistrike näkku
27. June 2005, kl 22.38
Kui tohib ütleks ka midagi. Ühelt tütarlapselt kellega ma koos olin ei olnud seda üldse aru saada, sest aktiivne oli ta koguaeg ning väga tujukas. Vist skorpade viga. Aga ülejäänudest oli küll aru saada.

Kui on pime, siis kes! näitab valgust?
=)
menstruatsioon
29. June 2005, kl 23.02
mensest pole mõtet karta..kuna see ju nagunii tuleb kunagi..
ja kui sa vahekorras pole olnud ning elad tavalist elu..ning päevad pole 60-e päeva jooxul olnud, siis tuleb pöörduda naiste arsti juurde..
kuid karta pole vaja..see võib olla lihtsalt mingi häire.

Aga kuda sis on?
olen kahte moodi kuulnud...et päevade ajal on suurem tõenäosus rasedax jääda ja et just ei jää rasedax..ja võib isegi ilma kummita..
mis see õige sis on??? :S
mati2
30. June 2005, kl 10.25
mu meelest iga vähegi endast ja oma kaasast hooliv isane teab oma emase päevadegraafikut..
menstruatsiooni hilinemine
05. July 2005, kl 08.34
kas keegi oskab vastata miks need päevad hilinevad. mul on juba 15 päeva hilinenud. vahepeal käisid jumala normaalselt, nüüd järsku selline pikk vahepaus, rasedustest on ka tehtud, õnneks midagi soovimatut ei ole, aga siiski, miks nad hilinevad`?
h
Re: menstruatsiooni hilinemine
21. July 2011, kl 15.54
Minul pole mestruatsiooni ajal mingeid valusi aint veidi ebamugav tunne on. Mul hakkas mestruatsioon mingi aasta aega tagasi ning pole veel korrapäraseks läinud ikka vahepeal läheb mingi nädal üle.
kõvamees
05. July 2005, kl 14.20
magu nägu, magu nägu
20. July 2005, kl 16.12
mul on praegu menstruatsioon ja mul on hullud valud kõhus ja rinnad ka natuke valutavad ja jube halb on olla vedelen koguaeg voodis et keegi aru ei saaks midagi
lähen näost valgeks ja silmaalused on tumedad...
KOGU AEG KUI PÜSTI TÕUSEN ARVAN IKKA ET PÜKSID ON TAGANT VERISED AGA TEGELT POLE
:-)
09. February 2006, kl 15.30
tere tulemast naiste sekka se on täitsa normaalne
22. February 2011, kl 12.15
Heh, mul ka hetkel päevad kõht hästi õrnalt valutab aga ei tee sellest väljagi, aga suhteliselt siuke imelik on olla muudkui ajan Mynthonit ja orbitit näost sisse! :)
eeee
01. August 2005, kl 12.46
mul on kah praegu menstruatsioon ja on nii jube ja mul on need alles esimest korda elus ja ma ei saa yldse aru,kuidas saab selle käes elada!Kas siis,kui päevi ei ole,kas siis on parem olla we?Palun ytelge,et on,siis saan ma kah natuke normaalsemat elu elada.
Isver kui hea on siis koolis,ei peagi ujuma minema!:D
Ikkagi on väga vastik!:(:(:(:(
tahaks teada
08. August 2005, kl 10.33
seda, et olen üsna noor (14) ja menstruatsioon hakkas mul alguses kohe korrapäraselt..32, 31, 30......ja siis eelmine nädal kukkusin rattalt(sõbranna sõitis kogemata külje pealt sisse)ja sain haiget..nüüd oleks juba "päevade" aeg...aga mida pole-on päevad...kas peaksin muretsema?või ootama lihtsalt veel?
liz
08. August 2005, kl 21.56
mul kül mingit muutust ei ole, kõht ei valuta, tuju ei lange, rinnad ei valuta, midagi pole halvasti.... absoluutselt pole vahet, kas on päevad või mitte
kiiiiss
24. October 2009, kl 19.07
mul on samuti, valud on vahest, aga ma ei tee neistki välja üldse :)
Naine112
10. August 2005, kl 12.00
hormoonspiraal?sa võiks selle endale sisse lükata ja mõtle siis kui "mugav" on.Rumal mees!ei ole päevad alanudki,mida te väiksed sellises foorumis teete siis?kui naisel on päevad,ei taha ta harilikult seksida,ja võtab tõesti WC-sse minnes kaasa kas tampooni või sideme.Närviline võib naine olla ka ilma päevadeta,sellest ei saa küll kinni võtta,aga ausalt,sa võid alati oma naise käest küsida.Naised räägivad küll,et seksida saab ka päevade ajal,mina ei ole proovinud,ja ei kavatse ka.Sellest saab aru ka mu abikaasa,et mul on tsükkel,ja sammuti annan ma talle sellest ise teada.Suhe on kord selline.

Palju Edu teile!
Muri
04. September 2005, kl 13.23
Mina muutun kyll eriti krutskeid täis...nagu noorus tuleks jälle tagasi..aga kuidas kellegile
mhm
04. September 2005, kl 17.27
Mina muutun närviliseks, kõht hakkab valutama, olen tõesti nagu rase. Vanasti olid sellised kõhuvalud, et püsti ei seisnud, ainult voodis pikali ja nutsin. Teistele sama probleemiga inimestele (kui ei ole mingit haigust nagu nt endometrioos) soovitan minna günekoloogi juurde ja rääkida jutt ära ja paluda beebipillide retsepti. Nendega vähenevad vere hulk, päevade kestus, kõhuvalu ja hormonaalsed häired.
biolooginna
07. September 2005, kl 21.29
kõige suurem võimalus rasestuda on umbes 14 päeva pärast menstruatsiooni, mitte selle ajal
Mirjam
22. September 2005, kl 16.00
Need kes siin hädaldavad, et ammu pole olnud ei pea muretsema...:) Ma lugesin ühest raamatust, et vahel võib isegi 10 nädalat vahele jääda...:) See on täiesti normaalne, eriti vel alguses.
22. September 2005, kl 18.28
kõige suurem võimalus rasestuda on umbes 14 päeva pärast menstruatsiooni, mitte selle ajal

pärast menstruatisooni ALGUST, st esimesest päevast edasi lugedes 14 päeva..
xxxxx
28. September 2005, kl 08.38
Kas see on normaalne et kolm päeva järjest tuleb kohutavalt palju verd ja selline nõrkus et voodist üles ei saa:S
traxdibidohh
28. September 2005, kl 23.19
to Postitaja: xxxxx
veic kahtlane.... võta nospat ja paratsetamooli.... ja kui ikka ei saa voodist üles.....siis mine ikka arsti juurde

tavaliselt.... muutume närvilistex, näo ilme võib veic muutuda, või oleme hästi vaiksed ja omas mullis, akne, nõrkus, valus nägu ees sest et on tõesti valus :D
aga jah kui mudu ei saa aru... siis küsi... küll ta vastab sulle
neiu21
30. September 2005, kl 13.31
Alakõhus annab juba tunda, kui päevad hakkavad - valud on...siis oleks targem üks kangem tablett sisse võtta, ning mõnekümne minuti pärast on see suurem valu kadunud. Edasi ainult õrnalt tuikab ja see on ka parem, kui suure valu käes kannatada :)
Minul aitab alkohol ka valu vastu, vererohkus väheneb ja päevde pikkus :)
afasf
06. May 2006, kl 23.27
kas see on okei siis? et kui mul mingi 2kuud aega jääb vahele. mul päevad pmst 2 aastat olnud. enne siin öeldi,et isegi 10 nädalat võib vahele jääda.et see okei.
:)
24. October 2009, kl 21.20
mul käivad päevad koguaeg suvalt, vähim aeg mis on, on 30 päeva, vahest juhtub, et ka pool aastat on vahele jäänd, regulaarseks saad beebipillidega, mis kirjutab naistearst, aga mina ei viitsi arstidel käia, kuid tänu nendele ebaregulaarsetele päevadele, ei teadnud et olen rase, nii et valik on sinu ;)
07. May 2006, kl 09.36
Lgp. Yee, Doris, Kadi ja appii!!!!!!!!! .
Mida te Maaja foorumis teete?
Kui teil pole mens veel hakanud siis te olete ju mingi 12 aastased?
Ja see on siin täiskasvanute foorum, kus alaealistel ei ole lubatud viibida!
Ei tasu ennast nii välja rääkida :P
MH
29. May 2006, kl 22.37
Kui seksida 24 päeva peale päevade algust kondoomiga, kui suur on võimalus jääda rasedaks?
akylya
04. June 2008, kl 22.22
eem loe nyyd küsimust:)
kas kummiga või ilma kummita?
K1Z
19. June 2006, kl 09.49
Et tegelikult minul veel menstruatsiooni pole eksole. aga see tekst mis siin foorumis on kohe kindlasti annab palju infot selle kohta mis juhtuda võib. okey tean et olen veel väike mingi 12 onju aga ikkagi naq olex parem juba varem teada millega kokku võib puutuda. !
Et naq Vääga kasulik on lugeda selliseid foorumeid.
*Tervist teile ja päikest kaa *
10. February 2007, kl 00.40
Tere mul on selline mure, et mul on päevad juba päris kaua aega ikka olnud...oma 3 või 4 aastat, hakkasid nii 13 aastaselt umbes. varsti saan 16. ja mul on selline mure, et juba tükk aega(nii aasta, või 2 aastat) on alanud alati päevad kõhuvaluga. vahest isegi niimoodi, et ei saa kooli mindud. olen öelnud emale, et hakkan vist haigeks jääma ja siis on lubanud koju jääda. aga olen võtnud ka rohtu, ibuprofiini tavaliselt, see aitab välha hästi. ja 1. päev on kõige hullem. verd tuleb ka päris palju...aga 2. päev tihti peale pole enam nii hull. 3. päev ei valuta oeaaegu üdlse enam...aga just 1. päev, kõik päevad pole nii hullud, nii aastas 2 või 3 korda on sellised hästi valuliku algusega päevad.tavaliselt olen ma siis tujukas ka. sõbrantsid küsivad, et mis on, vastan et kõht valutab, siis nad juba teavad, et mul jälle päevad. ükskord oli nii, et ei saanud kooligi minna, kuna hommik algas meeletult halvasti. päevadega. väga valusate päevadega. olin voodis ja rohi sisse võetud. need on olnud elu ühed valusaimad siia maani. kas on võimalik kudiagi seda valu vähendada? et enam ei tuleks päevad nii suure kõhuvaluga? :(
aina
01. March 2007, kl 19.18
hullult tüütu ob ja alati peab kontrollima
wc peab ka mingi kümmetuhat korda käima
igatahes nõmedaid asju peavad naised läbi elama!
aina
01. March 2007, kl 19.21
parandus "on( mitte ob)"
28. June 2007, kl 16.21
tere!olen 12,äsja sain ning hakkasid päevad.Kõht valutab,paha on olla,side on ebamugav ja tampoone ei julge eriti kasutada sest äkki läheb valesti või midagi.Kuid ainus mure on see et ma ei oska mitte midagi peale hakata.Koolist puudusin juba terve nädala sest lihtsalt nii kehv oli olla.Poisid hakkavad ka narrima kui teada saavad.Ma olen 12 kuid juba tahan seksi.Himu on nii suur.Juba proovin pudeliga ja mõnutunne on siis kui ripun mingi laua kyljes nii et käed laua peal ja tussu ääre vastas ja tõüstan jalad kõrgemale ja liigutan neid risti ja tagasi.Nii mõnus on ja ei saa sellest himust lahti.Aidake palun!:(
Allissongaator
28. June 2007, kl 16.24
ära tee neid teemasi siia pidevalt, me saame aru küll allyson/udukas. Eks:-)
28. June 2007, kl 18.20
...ohh Fame-Fame-Fame :)
Siiralt aitaks Sind.
Ma näen ju,et Sul on probleeme...:(
Usu,Allisony-või mind-rünnates,Sa neid ei lahenda....
Lihtsalt räägi oma mure lahti!
Sellest võib abi olla.

**
uustulija(näe ma ka valetan)
29. June 2007, kl 11.21
Olen ikka õigel teel:-)
Teadsin, et selline "rahulik" "mässav" reageering tuleb.

Ootame järgmist "Sinu Lugu".
Tõsiselt. Aeg on küps, Sa hakkad kordama ennast *uduka* lugudega.
ei lugenud kogu teemat, sri
29. June 2007, kl 11.24
Aga vastus, sombreerol enamvähem õigus, aga ka siin on naine(kui soovib) osav teeskleja, nöole saab alati puudrit panna ja ohtralt põsepuna:-) Närvilisust saab peita, olles armunud hoopiski(nt). Muidu tavalisel naisel, kel puuduvad teatud emotsioonid, on rahulik ja tasakaalukas terve elu olnud ja ta veel noor on(rõhutan, noor) ei ole see arusaadav, kui just ei ole terved päevad koos ja näed et kippub tihti vannitoa vahet patseerima:-)
14 aastane
02. July 2007, kl 12.18
mens pole yldse jube ...
tavaliselt kui mul akkavad siis naq akkab kõht valutama ja see õnnex ei kesta kaua:D
vahel on mul nii et 1-2 kuud ei ole siis ma akkan muretsema täiega aga põhjusex on see et peab rohkem sööma.JA MITTE NÄLJUTAMA
jube
02. July 2007, kl 17.03
mul alles algasid ,nüüd lõppesid millal need uuesti algavad
03. July 2007, kl 22.09
tere!olen 12,äsja sain ning hakkasid päevad.Kõht valutab,paha on olla,side on ebamugav ja tampoone ei julge eriti kasutada sest äkki läheb valesti või midagi.Kuid ainus mure on see et ma ei oska mitte midagi peale hakata.Koolist puudusin juba terve nädala sest lihtsalt nii kehv oli olla.Poisid hakkavad ka narrima kui teada saavad.Ma olen 12 kuid juba tahan seksi.Himu on nii suur.Juba proovin pudeliga ja mõnutunne on siis kui ripun mingi laua kyljes nii et käed laua peal ja tussu ääre vastas ja tõüstan jalad kõrgemale ja liigutan neid risti ja tagasi.Nii mõnus on ja ei saa sellest himust lahti.Aidake palun!:(
05. July 2007, kl 03.00
Sinusugust kretiini, suudaksin aidata,vaid Jämejalas lohutamas käies :)
Aga, selleks pole mul aega :(
Ühes teemas oled 14 aastane süütu noormees,teises 12-aastane kepinälgas tüdrik?!
Tee,palun,omale ikka selgeks,kes-või-mis sa olla soovid!!!
Ise juba 32!:P
Häbi Sul olgu!!!
;)

**

Toimetatud 1 kord(a). Viimati udukas. 05.07.2007 03.02.
Aidake
18. July 2007, kl 12.00
ma pole kunagi siia foorumisse kirjutanud varem ja ma olen 12 aastane tydruk,mitte kretiin!! palun aidake sest ma ei oska sellega midagi ise peale võtta:(
20. July 2007, kl 14.19
Aidake kirjutas:
> ma pole kunagi siia foorumisse kirjutanud varem ja
> ma olen 12 aastane tydruk,mitte kretiin!! palun
> aidake sest ma ei oska sellega midagi ise peale
> võtta:(

---------------tömba uttu,ära solgi siin~!
20. July 2007, kl 19.00
21. July 2007, kl 04.53
noh mina olen aru saanud et igaüks elab neid (ehk siis "päevi") väga erinevalt üle .........võibolla mingid psühholoogilised nüansid ka mängus .........mõni ei pane üldse tähele ......teisel hakkab kõht valutama .......kolmas muutub pahuraks .......jne .........noh see on teema kus midagi tarka polegi öelda .......inimesed reageerivad erinevatele asjadele ka erinevalt .........

mis seksi puutub siis ........ennast jätab see nagu üsna külmaks kas partneril on parajasti menstruatsioon või mitte .......okei suuseksi jah heameelega ei teeks kui verd täiega lahmab ........aga tavaline seks .......miks mitte ........ja pealegi on ju võimalik end alati pesta enne seksi eksole :)
29. July 2007, kl 17.55
kas on võimalik valgevooluse ajal rasedaks jääda siis kui sul ei ole veel päevi olnud
????
palun vastake.!!
:(((
30. July 2007, kl 21.08
Kuna ma pole naine,siis :
[www.amor.ee]

**
31. July 2007, kl 13.59
Oleneb ju. Minul pole aru saada.Aga kõhuvalu peavalu tujumuutused ja muu selline näitab mõne inimese puhul aga kõige kergem on naiselt küsida kas tal on päevad kui ta just väga noor või häbelik ei ole siis ta peaks vast vasatama:D
mure
26. September 2007, kl 19.55
olin vahekorras päevade ajal(2. või 3. päeval), peale mida jäid päevad ära, ja kardan et olen rase, sest päevad hilinevad, aga kas on võimalik, et päevad võivad hilineda tugevate toitumishäirete pärats
vastaja
23. December 2007, kl 12.08
uurija (meessoost) kirjutas:
> asi selles, et kas naise näost või käitumisest on
> aru saada, millal tal menstruatsioon algab või
> käib ??? aitäh.

alati ei ole aru saada...mõnele on looduse poolt antud ilus näonahk...ja käitumine võib kõikuda ka tavalisel päeval....
05. January 2008, kl 00.50
normaalne naine ütleb sle kui sul on päevad. nii, et ära põe, et ajad valel ajal näiteks käe püksi.
mimmu
07. January 2008, kl 06.57
minul hakkasid päevad päris hilja olin siis umbes 15.-16. aastane täpselt ei mäleta, Alguses umbes 2 aastat oli mens üle ühe kuu,aga siis lõpuks loksus paika hakkas olema igal kuul. Päris tugevad kõhuvalud on mul valude tõttu olen ka tujukas, aga kes ei oleks kui piinled valude käes...võtan küll valuvaigisteid, aga ega neid ju lõputult kah ei taha süüa...puhas keemia ju!
mimmu
07. January 2008, kl 07.00
Päevade ajal on minul murelik ja kurb ilme...ja näonahk läheb kah korrast ära!
mops
17. January 2008, kl 01.17
Ei tea päris kindlalt, oleneb kui tähelepanelikult mees mind jälgib. Päevade ajal käin tihedamini dusi all ja vetsus käin tihedamini kui muidu ja kaasa võtan sidemepakikese või tampooni. No kui me juhtume päevade ajal seksi tegema, siis verd nähes ei hakka enam tagasi ajama ka midagi, no siis saab mees juba nagunii aru, et mul päevad on. Vastasel juhul ta vist ei saaks eriti aru, sest ma ei muutu päevade jooksul nii kardinaalselt teistsuguseks.

Õnneks ta verd ei karda niiet pole probleemi tekkinud, et päevade ajal minust eemal hoiab.
20. January 2008, kl 00.23
Mul muutub jume tuhmimaks ja tuju on sihuke heitlik. Meil mehega on nii, et kuskilt kujunes välja ütlus "Päkapikud". Ei suuda meenutada, kust see nali tuli.
Niiet, kui näiteks mehest mööda tuhisen ja hüüan, et : "deeeem, jälle päkapikud!" siis ta juba teab, millest jutt:D
juss
20. January 2008, kl 03.36
sul on menses
nänänännnännnäänäää
20. January 2008, kl 17.47
No shit Sherlock... I'm a woman!
jeah
04. May 2008, kl 20.52
Mul hakkasid päevad 11-aastaselt, mis on Eestis keskmine vanus nende alguseks. :))
Getu
18. June 2008, kl 12.25
mul hakkasid päevad 2008 a veebruaris..nüüd on siis päevad olnud mul 4 kuud..see tähendab et iga kuu :D
aga nüüd...mul peaks algama 18 juuni päevad aga ei hakka :S mul oli juba 3 kuud normaalselt õigel ajal hakkanud...ma ei tea milles probleem ? aidake
47
18. June 2008, kl 13.03
Ei ole sul Getu mingit probleemi. Algul käivadki enamusel tüdrukutest päevad ebaregulaarselt, kunagi hiljem, kui hormoonid paigas, loksub see päevade regulaarsus ka paika. Nii et ilma paanikata, ega nad tulemata jää.
04. August 2008, kl 17.27
Tere,ma olen 13 aastane tüdruk,ja ma tahan teada millal mul umbes päevad tuleva,ja mis siis teha kui nad tulevad koolis?Kas see on väga valus?
ssss
14. August 2008, kl 00.51
kui meest ei saa siis läheb tigedaks ja tujukaks....aga niikaua kui mees voodis olemas nii kaua on päevade ajal kõik häsi:)
aidake palun
27. August 2008, kl 20.56
tere!kohekohe saan 13 ning hakkasid päevad.Kõht valutab,paha on olla,side on ebamugav ja tampoone ei julge eriti kasutada sest äkki läheb valesti või midagi.Kuid ainus mure on see et ma ei oska mitte midagi peale hakata.Koolist puudusin juba terve nädala sest lihtsalt nii kehv oli olla.Poisid hakkavad ka narrima kui teada saavad.
ja veel midagi , ma tahtsin teada kas see on normaalne kui ma juba praegu ennast ise rahuldan ?
TemaTibu
26. November 2008, kl 20.20
Minul on päevade aeg ikka jube olla. Kõht ja selg valutavad kohutavalt esimesed 3 päeva :S valuvaigistid ei aita, mõned vinnid ilmuvad ka näkku, ning sexiisu on jube :D aga õnnex mu mehel pole midagi selle vastu kui sexida päevade aeg :P
sassu
29. July 2009, kl 12.57
mul on hetkel päevad ja alakõhus on täiesti tappev valu, midagi ei aita, rohte ei tarvita nii, et peab siiski ära kannatama.
Helenš
31. July 2009, kl 19.04
Minuarust on sedasi, et kui on naistel päevad, siis nad nagu automaatselt kontrollivad ennast, kui näiteks istutakse kuskil, siis püsti tõustes tavaliselt päevadega naine tõmbab kiiresti sõrmedega üle kannikate :D no kontrollimaks, et ega ei lekki juba.
Ise käitun küll nii ja tean, et ka paljud tuttavad naisterahvad.
14. August 2009, kl 21.15
Tere! Mul on väikene probleem ka päevadega. Ma käisin mingi kuu aega tagasi doonoriks ning see polnud minu puhul väga edukas. Ma oleks peaaegu ära minestanud, olin selle äärel, aga arstid tegutsesid õnneks kiiresti. Aga nüüd on probleem, et päevad hilinesid ja sealt ei tulnud põhimõtteliselt mitte midagi. Nagu oleks viimane menstruatsiooni päev vms. Et mul pole kunagi sellist nalja olnud, et esimesel päeval mitte midagi ei tule, et saab vabalt pesukaitsmetega läbi elada. Et, äkki keegi suudab aidata. Aitäh!:)
16. October 2009, kl 20.36
Tere!mul on mure suur!!
Ma olen 15a. ja olin üka kord poisiga vahekorras.
Aga poisil oli kondoom peal.
Aga peale seda pole mul 2kuud olnud päevi:S:S
Mida teha võiks???
Ma kardan väga, et olen rase kuigi see on suht võimatu , sest poisil ei tulnud spermadki! Sest me lõpetasime enne ära!:S:S
Mis toimub????
Ma kardan.:S:S
to Datjaana
20. December 2009, kl 01.59
Isegi siis on väga suur tõenäolsus rasedaks jääda,kuna sperma võis tuppe jõuda ennem purset.

Kaks kuud- oh, nüüd on sellest juba kolm kuud siis, kui pole alanud, siis tõenäoliselt rase.Ehk kkunagi loed saiti..
:D
24. October 2009, kl 19.06
Kõigil on menses erinev, mõnest ei saa midagi aru - igavene puberteet näos varjab selle ära, tavaline käitumine koguaeg varjab samuti, kuid enamus on ikka närvilised, kellel on söögiisud, nigu rasedal, peenikestel lööb kõhu ette (paiste), valude teema on see, mis reedab no ja neid on veelgi ...
Kiku Koni
26. December 2009, kl 22.22
mul on haigus , et lasen püksi , ja siis mul hakkkasid päevad , maru ränk on kooolis ,:S jube lausa
11. April 2010, kl 21.59
Kas see on normaalne, kui mul kestavad päevad ainult kolm päeva ? :)
kk
11. May 2010, kl 20.37
mul hakkasi alles ja ei meeldi
04. August 2010, kl 20.11
ma ei julge tampooni kasutada kuidas seda pannagse? AIDAKE!
07. August 2010, kl 09.35
Võta pakendist välja ja torka sisse nii et niidijupp kättesaadaval on ja nii oluihtne se ongi. ja kui ikka hakkama ei saa siis pean ise kohale tulema ja sulle selle teooria koolituse koos praktilise käsitlusega selgeks tegema :d

Elame mõnukalt ja mõnusalt :D
M
26. November 2010, kl 15.25
Tere! mul on prbleem. mul on päevad juba üle nädala hiljaks jäänud, aga minu enesetunne on hea ja ma pole rase ega midagi. Kas asi on hull? kas ma peaks arsti juurde minema?:/ palun aidake,maei tea mida teha...
kpt
22. January 2011, kl 03.15
mul on küll päevade ajal nii paha olla: kõht hullult valutab, olen näost valge, nõrk olla :S veab inimestel, kes midagi ei tunne. praegu ka piinlen. isegi alkohol ei aita ja valuvaigistit ei julge ka võtta, kuna olen alkohoolset jooki tarvitanud.
21. July 2011, kl 22.31
Tere!
Ma just lugesin neid iidvanasid komentaare ja mõtlesin..
kui vanad te siin üldse olete?
võix mõned teadised teile jagada :D
1:Kui teil alles hakkavad päevad siis esimest ja järgmiste päevade vahe võib olla kuni 2 aastat,selles ärge muretsege(kui pole vahekorras olnud) päevad lähevad õigesse rituaali alles mitme korra jooksul
2:Kui te pole vahekorras olnud siis pole soovitav tampooni kasutada,vaid hädajuhtudel kui olete reisil või peate trenni minema,aga kasutage võimalikult väikseid (Sest teie neitsinahk pole purunenud)
3:Kui sul pole veel päevad hakanud siis pooled inimesed saavad aru kuna neil umbes hakkavad päevad.enne päevi eristate valget vedeliku ja peale seda hakkavad päevad.Aga igaksjuhuks hoidke pesukaitsmed kotis :)
4:ja kui teil kõht või selg valutab võtke rohtu ennem kui valu suureks läheb
5: 2 või 3 päeval on hea kerget trenni teha,see ennetab kõhukrampe ja valu (Aga kerget trenni nt:venitamine,rulluisutamine)
Ps:ei tohi kõhulihaseid teha
6:Pidage päevikut kuhu märkige oma päevade algused ja lõpud. päevade vahe peab olema 21-31 päeva kui on rohkem või vähem peaks arsti juurde minema Ja tavaliselt on päevade pikkuseks 3-7 päeva
tydruk12.a
27. July 2011, kl 10.48
Hakkasid päevad 03.07.11-08.07.11 ja praegu27.07.11 ja mul pole ikka hakkand.(Mul päevad esimest korda)
KAS MA PEAKSIN ANDMA IGA PÄEV SIDEMEID????MUIDU ÄKKI TULEB VERI LÄBI PÜKSTE KUI JÄRSKU PEAKS JÄLLE ALGAMA JUA SS MARK.

PALU VASTAKE SELLELE MA OLEN ALLES 12 JAEMAGA KA EI TAA ERITI SELLEST RÄÄKIDA.
-----
29. July 2011, kl 12.14
Kas naistearsti juures peaks ära käima?Ma lugesin et peaks käima kontrollis juba siis kui puberteet on alanud.
11. September 2011, kl 03.30
olen 12 ja algasid päevad... õnneks oli siis suvi ja ei pidanud esimesel korral koolis olema. nüüd olen poolteist nädalat oodanud ja pole olnud . kogu aeg mõtlesin mis toimub aga nüüd kui siit neid kometaare lugesin on palju kergem olla :p Sissu komentaar nr1 :Kui teil alles hakkavad päevad siis esimest ja järgmiste päevade vahe võib olla kuni 2 aastat,selles ärge muretsege(kui pole vahekorras olnud) päevad lähevad õigesse rituaali alles mitme korra jooksul

nüüd on paju parem enesetunne
äitähh
lalala
17. December 2011, kl 14.30
Olen 14 ja mul pole ikka veel päevad hakkanud ja olen juba päris mures, sest ikka ju öeldakse et kui pole 15-16 eluaastani päevad hakkanud on midagi valesti. et kas midagi on väga valesti või mai tea,palun kirjutage mis toimub. :D Aitähh
09. January 2012, kl 03.13
mul hakkasid täna päevad.olen 13 aastane.verd on suhteliselt palju.homme kooli ei taha minna ja vb ei lähe ka.vanemad on mul saaremaal niiet peab vanaemale ära rääkima.
nellsamekra me
13. January 2012, kl 12.41
mul hakkasid päevad siis kui olin 11. eile sain kolmteist.päevad on olnud aasta. see valge vedelik on ära olnud.päevad pole hakanud. kõhulihaseid tehes läks mul vahepeal kõht krampi. rinnad on natuke valulikud. kõht on läinud paksemaks. vahekorras pole olnud. kuid iga päev voolab mul külm higi sest et kardan ikka et olen rse. hommikul natuke oksendasin ka. äkki see oli kõhugripp. kõht natuke valutab. varjan oma pekist kõhtu hoides seda sees. ole võimleja ja ei taha teada mida treener selle kohta ütleks!

Pls Aidake leida vastuseid!
oleksin super tänulik!
18. January 2012, kl 19.59
1) Kui minul olid esimest korda päevad ära, siis ma järgmine kuu ootasin, aga need ei hakanud, olid üpris paanikas, aga siis rääkisin emaga. Ma sain teada, et kui on ära olnud esimesed päevad siis on võimalik, et isegi aasta aega need uuesti ei hakka. Minul jäi üks kuu vahele ja siis tulid uuesti päevad, ja järgmine kuu samamoodi.
Nüüd on mul päevad juba 2 kuud järjest ja loodan,et need jäävad ka nii püsima.
Mul hakkasin päevad kuu aega enne 14. sünnipäeva. Ja mu õde oli 16 kui temal hakkasid.
Kui ma tunnen juba kerget kõhuvalu tuleb kindlasti tablett võtta, sest mul on olnud väga jubedad kõhuvalud ! Kindlasti peab võtma tabletti, kannatada ei tohi !
Ja soovituseks, ma tean et on piinlik, murede korral rääkige emaga. Või otsige netist vastuseid. Päevad võivad hakata millal iganes. Kui need tulevad ootamatult küsi klassiõel või kellegilt sidet.
Öösiti kasutada kindalasti öösidet.
Minu nõuanded, loodan et on abi. :)
24. January 2012, kl 16.03
See kas naise iseloom või jume päevade ajal muutuvad on ju väga individuaalne.Minul ei muutu kumbki.Verd kah väga palju ei tule.Olen päevade ajal ka seksinud.Kui meesterahval endal selle vastu midagi pole,mis siis minul saab olla.
Kahjuks võivad sellesse rubriiki kirjutada ainult registreeritud kasutajad.

Sisse logimiseks klõpsa siia!