Tere tulemast! Logi sisse Loo uus konto

Täpsem otsing

tupeseen

tyyp
tupeseen
05. November 2003, kl 14.05
kas tupeseen on mehele kahjulik, kui kondoomi ei kasuta?
Re: tupeseen
05. November 2003, kl 14.16
Pigem sinu järgmisele partnerile.
Sille
17. May 2004, kl 10.25
Ai ai kui paha on tupeseen.Kuidas seda koduste vahenditega leevendada,kuni arsti aeg käes on??Äkki keegi annab head nõu??[:]:,-([/:]
Gigiola
18. May 2004, kl 18.25
Küüslauk aitab.St.mähkida küüslaugu küün marlisse..tampida millegagi,et mahlake vähe välja imbub ja siis 20 minutiks tuppe.
[:]:-p[/:] veidi küll algul kipitab..ajab isegi silmad päärlema..aga rohi missugune ![:]NUT[/:]
Gigiola
18. May 2004, kl 18.28
Küüslauk aitab.St.mähkida küüslaugu küün marlisse..tampida millegagi,et mahlake vähe välja imbub ja siis 20 minutiks tuppe.
[:]:-p[/:] veidi küll algul kipitab..ajab isegi silmad päärlema..aga rohi missugune ![:]NUT[/:]Sille kirjutas:
13. April 2011, kl 20.18
uuuh, see küüslauk, pole sellist hullu valu või kipitust veel tundnud, algus oli küll tappev. loodan, et valu tasub ära. pisara tõmbas küll silma korraks:D aga selle nimel, et lahti saada sellest olen nõus kannatama küll, aitäh soovituste eest!! :)
kriket
30. August 2004, kl 16.54

ka glütseriin leevendab-aga ei ravi.
keemik
09. July 2010, kl 10.41
mitte glütseiin, vaid olema peab 20% booraksglütseriin! (10% booraksglütseriini kasutatakse suuõõne kandidooside raviks.)
Booraksglütseriin aitab isegi majaseene vastu! Kui seda ei toodeta (on liiga odav ja samas ka liiga efektiivne), siis tuleks glütseriin ja booraks osta eraldi: glütseriin apteegist ja keemiliselt puhast booraksit saab keemikutelt. Lahustamiseks tuleb glütseriini soojendada, kõige ohutum on pudelit soojendada tulises vees, üle 80-90 kraadi pole vaja kuumutada. Lahus muutub täiesti klaariks, värvus on õrnalt kollakas.
meriliin
tupeseen
19. November 2004, kl 23.15
Olen 17 a tyduk,omaarvates liiga noor et mul oleks tupeseen,kusjuures pole ma olnud veel seksuaalvahekorras...ma ei kujuta ette kust ma selle sain ja kohe kuidagi ei taha minna arsti juurde....olen ju siiski veel süütu:(
mis teha ja kas on mingit lootust,et see ää läheb..kodus....
28. October 2009, kl 19.37
oi mul on vitt kah villis..ah see ongi siis seen, ma mõtlesin et see on millestki muust...hõõrusin küll vasti puud teist aga ei aitand...jrg kord panen puu peale hapukoort siis või keefiri...actimeli paneks hea meelega, aga ei saa, kallis on...meestel on lihtsam...saavad riista panna actimeli topsi sisse likku...
tupeseen
06. April 2010, kl 21.20
Tere! Mul on ka peale antibiootikume tekkinud see tupeseen....üle aasta polnud,aga nüüd tagasi...arst kirjutas kreemi välja...tundus et läks ära...olin oma poisiga vahekorras, (ilma kondoomita) ja nüüd läksin emakakaelavähi uuringutele..kahtlustavad vähki mul..ja siis selgus ka uus tõsiasi,et mul tupeseen on suuresti ägestunud.arst ütles,et võib isegi verd tulla:S suht hulll!!!!:( kas ma pean oma poisi ka nüüd saatma arsti juurde või andma talle seda kreemi?
AM
04. May 2010, kl 00.19
Kuidas saada aru kas mehel on külge hakanud tupeseen?
Kuidas seda ravida?
Kas ainult arst päästaks?
Ette tänades.....
öölane
04. May 2010, kl 13.30
Õuduste õudus! Vähegi kahtlase naisterahva juurde (kondoomiga muidugi!) tuleb minna kindad käes, kilesussides (pärast hävitad) ja nendes ülikondades (kalipso, casualt vms) mida osad fetishina nautisid - nüüd möödapääsmatu! Õudne aeg!
kal-kun
04. May 2010, kl 16.29
ja pärast pead aastaid munni kreemitama ja eitea veel mis tegema ja kas saadki lahti! Kiiritamine aitaks: kas tapab eosed või ilmuvad kübaratega seened fallosele, teate nagu kännukad! Saaks vähemalt sinna guenessi (?) rekordite raamatusse oma (kännu)seenetanud nokuga? Ega te kadedad poleks?
nupsik
09. July 2010, kl 06.06
Tupeseene leevendamiseks kuni arsti juurde jõudmiseni aitab ideaalselt soodavesi. Olen isiklikult seda kasutanud mitmeid kordi ja on olnud variant, et kui arstile jõuan olen oma tupeseenest soodaveega juba ise jagu saanud. Pesema peab muidugi tihedalt :)
Antibiootikumid on jah vanad kurjamd, mis kindlalt tupeseene vohama ajavad aga kui alustada antibiootikumide kuuriga koos ka piimhappebakterite tarbimist siis on ka tunne kergem :) Nii et jälgigem endid ise ja sooda siis esmaabi kappi :)
27. November 2013, kl 11.17
Tupeseen võib tulla antibiootikumide kuuri tagajärjel, seebiga pesemisest, isegi liigne veega pesu viib ph taseme nii madalaks, et tupeseen saab vohama hakata.
Netist leiab ju palju infot.
20. September 2009, kl 13.21
jogurti pakter aitab ideaalselt,määri hapukoort tuppe ja tunned kohest leevendust!vähese vooluse puhul on võimalik isegi hapukoorega see tüütu seen selleks korraks välja ravida.
12. May 2011, kl 08.20
Endal tekkis sama probleem...ostsin neti soovitustel Floragyn ovulid, asi läks kordades hullemaks. Kiirustasin siis arsti juurde, kes ütles et Floragyn ovulid ei sobi väga paljudele ja soovitas osta ecocillini kapsleid, mis pidavat sisaldama teist piimhappebakterit.
Tegin kuuri läbi, peale teist päeva oli juba väga hea tunne ja mure kadus, nüüd olen teinud vahel ühe kapsli kasutamise, kui tekib hirm et probleem taastub, kuid ehk see vaimselt hirm:D
09. July 2013, kl 09.21
MUL OLI NII ET KUI MA PESEMAS ÄRA KÄISIN SIIS HAKKAS MUL TUPP SÜGELEMA ,SIIS MA NAGU 2 ÖÖD KANNATASIN , VIIMANE ÖÖ OLI ÄRIS RASKE AINULT 2 H SAI MAGATUD, PÄRAST LÄKSIN PESIN ENNAST JA PUNETUS LÄKS TASAKESI JUBA ÄRA, JA ENAM EI SÜGELENUD
30. July 2007, kl 11.16
mul oli ka probleeme selle seenega mehe eksil oli see raseduse aeg ja tema ravi ei saanud.nüüd ravisime koos kuna eirasime seksikeeldu senega ning mul ja ka mehel muutus see ägedaks.seenega seks rangelt keelatud sest siis hakkab ta veelgi rohkem vohama.ja kui mees seda ei ravi võib seen munanditesse ja kusepõide lüüüa ja seda sa kohe kindlasti ei taha.mees sai meestearstilt ühe tableti ja käsimüügist klotrimasooli kreemi.nüüd pole ammu seda jama õnneks kordunud
tyyp
05. November 2003, kl 14.22
aga mulle endale?
millest see üldse tekib?
05. November 2003, kl 14.24
mingid seenbakterid, mis neile soodsatel tingimustel vohama hakkavad. Näiteks tupe happelisusest sõltub, vist mingil määral soodustab ka magusa söömine. Üks profülaktikavahend on astelpajuõli.
05. November 2003, kl 14.28
Šampanjaga mängimisest seksi ajal. Mehe pesemata hammastest. Pluss veel tuhat muud võimalust.

Sina oled lihtsalt nakkuse levitaja sel juhul. Võibolla see ei ole kahjulik, if you know what i mean.
tyyp
05. November 2003, kl 14.39
krt jah...targem vist ikka kondoomi kasutada. aga f**k ma vihkan neid:( sama, mis kilekott peas suudelda (irw)
05. November 2003, kl 14.46
Terve naise tupe mikroflooras on leitud üle saja erineva mikroorganismi. Pärmseened on ühed sagedamini esinevad mikroorganismid tupe mikroflooras. Tavaliselt valitseb mikroorganismide vahel tasakaal, mis on mõjutatud organismi hormonaalsest ainevahetusest, immuunsüsteemi seisundist, anatoomilise kaitsebarjääri terviklikkusest. Nende kasv on mõjutatud ka üksteise elutegevusest. Keskne roll tasakaalu säilitamisel on piimhappebakteritel. Kui see tasakaal saab rikutud, siis hakkavad vohama suhteliselt tõvestavate omadustega mikroorganismid, s.h. seened ja tekib põletik. See ongi kõige sagedasem põletiku tekkimise mehhanism organismis, mis tähendab, et inimene on võimeline nakatama iseennast. Organismis kaitsevõimet võivad vähendada külmetus, aga ka igasugune stress. Inimese immuunpuudulikkuse nähud tekivad ka viirushaiguste järgselt, millele hiljem võib järgneda bakteriaalne põletik.

Naise tupe mikrofloora koosseis on väga tundlik reageerimaks organismi kaitsevõime langusele. Sel põhjusel esineb sageli ka tupepõletikke. Lisaks eelnevale on kasulik teada, et organismi kaitsevõime naisel ja mikroorganismide koosseis tupes muutub füsioloogiliselt menstruaaltsükli erinevatel perioodidel, vanusega seotult, raseduse ajal, kuid on mõjutatud veel rasestumisvastasest meetodist, suguelu iseloomust jm. teguritest.

Seenpõletik on kõige sagedasem kaebus, millega naistearsti juurde pöördutakse. Eelnevat lugedes mõistsite, et tegemist ei ole nakkusega. Enamik naistest kogeb seda 1-2 korda elujooksul. Seostatakse seda väliskeskkonnaga ja toitumisega. Nii näiteks võib olla soodustavaks teguriks rohke rafineeritud süsivesikute kasutamine, töötamine ujulates ja allergiseerivate ainetega.

Ravi on siis sümptomaatiline - seentekasv surutakse maha ja organismi kaitsevõime taastumine on piisav, vältimaks selle kordumist.

Osadel inimestel võib see aga kujuneda tõeliseks nuhtluseks ja siis tuleb otsida riskitegureid, mis võivad soodustada seenpõletiku kordumist. Nimetan vaid osa neist, mis võivad tulla arvesse: hormoonainevahetuse häired, allergia, välistada tuleb ka sugulisel teel levivad põletikud, mille foonil võivad vohada ka seened. Nendel naistel soovitaksin kinni pidada teatud hügieeni reeglitest: kanda puuvillast pesu, pesemisel mittekasutada lõhnaseepe, pesupulbreid, loobuda tuleks ka tampoonidest. Üldjuhul mehele ravi määrata ei ole vaja. Ehkki on autoreid, kes soovitavad meest ravida juhul, kui naisel on korduvad seenpõletikud. Mehele on vajalik ravi määrata ka siis, kui tal esinevad kaebused.

Seenpõletiku äratundmine ei valmista arstile raskusi. Lisaks suurenenud, tükkis valgevoolusele kaebab naine sügelust, kipitust. Seenpõletik võib anda ka põie ärritusnähte.

Ometi võib ka siin diagnoosimisel eksida. Nii näiteks võib suguteede ohatisega kaasneda samalaadsed kaebused. Seentevastane ravi siis tulemust ei anna.

Dr. Ivo Saarma,
Naistearst,
Nõmme Erahaigla Fertilitas peaarst
16. April 2010, kl 13.23
Aga mida teha siis,kui see voolus koguaeg tagasi tuleb?olen korduvalt ravi saanud(tupeküünlaid) aga tuleb ikka tagasi.max.2nädalat on korras ja siis jälle... olen juba väsinud sellest:S!
05. November 2003, kl 14.47
Meeste suguelundite seenhaigused on kuni viimase aastakümneni olnud üsna harvad ja seetõttu on meeste teadmised nendest infektsioonidest väga tagasihoidlikud.

Maailmas eksisteerib üle 100 000 seeneliigi, milledest vaid paarkümmend seeneliiki võivad põhjustada infektsioone inimestel. Kui räägitakse suguelundite seenhaigusest, siis mõeldakse selle all enamasti pärmiseenest tingitud nakkusi, millede hulk viimastel aastakümnetel on plahvatuslikult tõusnud. Laia spektriga antibiootikumide kontrollimatu kasutamine, hormoonravi, keemiaravi ja kiiritusravi, pikaaegsed põie ja veeni kateetrid puuduliku hooldamisega loovad eelduse immuunsüsteemi pärssimiseks ja seeninfektsiooni tekkeks.

Kõige sagedasem seeninfektsioon on naiste tupe seenpõletik ehk vaginiit, mida põhjustab tavaline pärmiseen. Normaalselt on naise tupe eritis piimhappe bakterite elutegevuse tõttu nõrgalt happeline ja seente ning bakterite elutegevust pärssiv. Hormonaalsete rasedusvastaste vahendite, antibiootikumide, neerupealise hormoonide kasutamine või suhkruhaigus pärsib immuunsüsteemi normaalset tegevust ja loob eelduse tupe seenhaiguse arenguks. Pärmiseeni võib leida kõikjalt inimese nahalt, kuid sattudes nõrgenenud immuunsüsteemiga naise tuppe võivad nad põhjustada rohke valkjaskollase vahutava eritisega tupe põletikke. Vähese vooluse korral ei pruugi ka naised ise oma haigusest teadlikud olla. Tupe põletikke ravivad günekoloogid.

Normaalse immuunsüsteemiga mehele ei ole tupe seenhaigus ohtlik ega nakkav. Nõrgenenud immuunsüsteemi korral, näiteks peale keemia- , kiiritus- ja hormoonravi, suhkruhaiguse ja AIDS-i korral, on oht nakatuda meeste suguelundite seenhaigusesse suur. AIDS-i põdejatest esineb igal 10 patsiendil generaliseerunud seenhaigus, mis sageli saab ka surma põhjuseks.

Pärmiseene nakkust soodustab ka liiga kitsas eesnahk, mille tõttu kannatab peenise hügieen ja juba eesnaha alusele bakteriaalsele infektsioonile lisandub seennakkus. Diabeetikutel esineb sageli glükoosi uriinis, mis põhjustab puuduliku hügieeni korral suguti kroonilisi põletikke ja eesnaha kitsenemist, samuti on suhkur uriinis heaks söötmeks pärmiseentele.

Ümberlõikamata mehel esineb seenhaiguse korral peenise naha turset ja punetust, pindmisi haavandeid, mädaville ja peenise pea valkjaid naaste. Infektsioon võib levida ka munandikotile, kubeme piirkonda või kusitisse. Sarnaste kaebuste korral tuleb pöörduda uroloogi või naha ja suguhaiguste arsti poole.

Ei saa mööda minna ka seedetrakti kandidoosist, mida endiselt diagnoositakse palju vähem kui seda tegelikult esineb. Immuunpuudulikkuse ajastul, mida põhjustab rafineeritud toiduainete, alkoholi, antibiootikumide ja plastmasside kasutamine, keskonna saastumine, on seeninfektsioonid sagedased nii meestel kui naistel. Seedetraktis parasiteerides muudab pärmiseen oma elutegevuse tulemusena suhkrud ja tärklise alkoholiks ja selle laguproduktideks ning põhjustab aegamööda maksa funktsiooni nõrgenemise ja kahjustumise. Maks vastutab meie organismis aga mürkainete hävitamise, antikehade ja verevalkude sünteesi, seedehormoonide sünteesi ja suhkru omastamise eest. Maksa funktsiooni häirumise korral kannatab kogu organism. Seedetrakti seeninfektsiooni tunnuseks on rohked kõhugaasid, kõhu lahtisus vahutava väljaheitega, toitainete imendumishäired, valge katt keelel ja ebaselge põhjusega palavikud ning naha sügelemine. Seedetrakti pärmiseen ei ole nakkav ja tema põhjustatud kaebusi saab vähendada suhkrut ja tärklist sisaldavate toiduainete ( kartul, macaroni- ja valge jahu tooted) tarbimise piiramisega.

Aivar Tilk,
Tallinna Magdaleena Haigla Uroloogia osakonna juhataja.
SEENETAND
01. December 2004, kl 15.59
MERILIINILE
MINE KINDLASTI ARSTI JUURDE, SEE KAS OLED SÜÜTU VÕI MITTE EI MÄNGI SEENTE PUHUL MINGIT ROLLI, MINU SEENEHÄDAD SAID ALGUSE NÄITEKS ANGIINI VASTU VÕETUD ANTIBIOOTIKUMIDEST.
SAMA PROBLEEM OLNUD
12. August 2009, kl 18.04
Minule soovitas günekoloog kummeliteed tuppe pritsida kuna seenhaigusest tekkinud põletik ei olnud nii tugev, et oleks vajanud antibiootikume .....ja aitas väga hästi, samuti aitab see, kui tampoon maitsestamata jogurtiga kokku määritult tuppe lükata, samuti tuli ka see kodune ravimeetod günekoloogilt, mis oli samuti väga tõhus
:(
29. November 2009, kl 17.36
Minul ka said alguse antibiootikumidest. Ühe ravikuuri tegin läbi, kõik sai korda ja nüüd jälle. Täitsa lõpp, mis jäängi nüüd arsti juures käima ja tupeküünlaid kasutama w? Seksida ju ka ei tohi. :( Aga ma proovin selle küüslaugu ära.
13. April 2011, kl 20.22
Täpselt sama lugu oli, tänu põskkoopa põletikule, mis oli mul aastas 2 korda, pidin võtma antibiootikume, organism oli vist juba nii nõrk, et tuligi tupeseen, sest peale antibiootikumi kuuri nädalaega oligi esimest korda selline jura.
Gerta
25. January 2005, kl 19.45

Kas selline ravim nagu Canifug Cremolum 100 aitab selle vastu?
Mis need küünlad sulavad tupes või?Ja kui kaua umbes?
Aitäh
16. February 2010, kl 00.19
Sain siit väga kasuliku informatsiooni. lähen ise ka homme arstile selle tupeseene pärast ja mitte esimest korda!!
Kui nyyd ausalt öelda siis on see nagu ohatis ! mis on üks kord ..siis läheb ära aga tuleb tagasi sest sul on juba see olemas!
Annab ravida..kyynlad,salvid ja muu.Aga tõesti vastik vastik vastik!!!:S
05. November 2003, kl 14.48
info pärineb Delfi naistelehest ja peaks ära vastama su küsimustele.
14. April 2004, kl 00.48
Olen ise seda põdenud. Abikaasa küll sellel ajal kummi ei kasutanud. Läksin arsti juurde, seal kirjutati mulle tabletid, ja õeldi, et mees võiks ka neid tablette igaks juhuks võtta. *seened* kadusid vähem, kui nädalaga. Ja ei mingit kondoomi. [:]:-))[/:]
Ainz
18. May 2004, kl 18.41
Koduste vahenditega vahest...
1. Ärge peske tuppe ega tupeava seestpoolt. Vähemalt mitte iialgi seebiga. Vajadusel võib kasutada vaid spetsiaalseid intiimpesugeele...
2. Ärge kasutaga tampoone. Ikkagi võõrkeha või nii.
3. Ärge liialdate liigse energeetilise konsistentsiga toidu söömisega. Ülemäärane kakao (šokolaad), suhkru, muna, kofeiini (kohv, erinevad koola-joogid) jne. jne. tarbimine võib soodustada allergilisi reaktsioone.

18. May 2004, kl 21.11
Gigiola: sa pista see küüslaugu küüs teadagi kuhu ja räägi siis toimest:))

-----------------------------------------------
[youtube.com]

We'll do away with your kind
Countdown to exterminate the human race
4, 3, 2, 1
ma ei saa aru
26. October 2006, kl 12.31
Kui tampoonidest loobuda, siis mis moodi need päevad üldse saaks üle elada...
Siis kaoks eluisu täiesti ära...
Paula
19. May 2004, kl 12.45
mul on olnud tupe seen ja see l2ks v2ga valusaks aga ma keppisin oma mehega iga p2ev ja see oli m6nus.[:]:-}[/:]tyyp kirjutas:

> kas tupeseen on mehele kahjulik, kui kondoomi ei kasuta?
10. January 2005, kl 18.39
mul on juba TÕELISELT KÕRINI NENDEST SEENTEST
MUL ON SEE PEAAEGU ÜLE KUU AIA VAHET JNE KUIHH ARSTI JUURTE LÄÄN KIRJUTAB TA MULLE NEED KÜÜNLAD ÄRA KUID JAHH SEE ON KÕIK LÄÄB ÄÄ JA TULEB JÄLLE :((((
MA TÕESTI EIHH TEA MIS TEHA MIKS NAD PEAVAD NII TULEMA MIDA MA TEGEMA PEAKS...
jah
19. July 2004, kl 15.25
[:]:-p[/:][:]:,-([/:][:]:-(([/:][:]DRINK[/:][:]:-(([/:]
Anizz
19. July 2004, kl 21.17
Sama arvamus on esitatud ka teemas "Valgevoolus".

Kes tõesti kardavad arsti juurde minna, peaksid koheselt arvestama järgnevaga:

1. Ärge kunagi peske tuppe ega tupeava seestpoolt seebi või teiste tugevatoimeliste pesuvahenditega. Kuna isegi tavaline kraanivesi võib olla rikutud tasakaaluga tupe mikrofloorale liiga saastunud, võib vajadusel veele lisada üksnes spetsiaalset intiimpesugeeli, mille koostises on neutraliseerivaid ühendeid.

2. Ärge kasutage enam pikema aja jooksul tampoone. Paljude naiste organism või seisund peab tampooni võõrkehaks ning võimalikud kaitsereaktsioonid takistavad põletikuliste protsesside taandumist. Äärmisel juhul tuleb mõneks ajakse loobuda isegi sünteetilistest pesukaitsetest. Samuti sünteetilisest või liiga umbsest pesust.

3. Kahjuks tuleb loobuda ka liigse energeetilise konsistentsiga toidu söömisest. Mitmesugused põletikulised reaktsioonid (sh. seenhaigused) avalduvadki tihti neil, kes ei suuda piiri pidada näit. hulgaliselt kakaod ja suhkrut sisaldavate magustoitudega. Suurenenud magusavajadus võib viidata ka ülemäärasele stressile, mis takistab samuti haigusnähtude taandumist. Kindlasti tasuks vähendada ka tugevate allergeenide, nagu muna, kofeiini (kohv, erinevad koola-joogid), nikotiini jms. ülemäärast tarbimist. Samuti tuleks piirata lihatootete hulka.

drink
23. August 2004, kl 16.58
[:]}:-(([/:][:]DRINK[/:][:]}:-(([/:]
Annika
18. September 2004, kl 21.58
Teepuuõli aitab. Näiteks võib pesukaitse peale paar tilka panna. Tuleks loobuda piimast, pärmist, suhkrust. Seen saab neist toitu ja hakkab vohama.
õnnelik mees
04. August 2005, kl 19.16
Mul ka seen püksis. Mõtlesin et puravik, vaatasin, hoopis türavik!
Mida teha?

tralla
19. September 2004, kl 21.46
tupeseene vastu aitab lihtsamal juhul "FEMIGEL" (3 doosi), mis on apteegi käsimüügiletis alati saadaval ..... kui see ei aita siis kindlasti arstile; lihtsate koduste vahenditega tupeseent reeglina ei ravi .... edu :)
siidisaba
19. September 2004, kl 22.04
Tupeseene võib saada antibeebipillide, antibiootikumide või kummiga seksimisel (lateksi allergia teatud liiki firmakummide vastu).
Koduseks vahendiks selle ravimisel on olnud läbi aegade: leota tampooni biojogurtis ja pista tampoon tuppe. See püüab taastada piimhappebakterite tasakaalu.
Kui on seenest lihtne vorm, võid pääseda, kui ei, mine arsti juurde.
20. November 2004, kl 02.23
meriliin: MINE ARSTILE!!! Sa ei tea mis sul viga on ja kui jääd oma arguse tõttu lihtsalt lootma heale õnnele võib see sulle tulevikus fataalseid tagajärgi põhjustada.
kukuuu
14. December 2004, kl 18.10
jama,minul oli just angiin ja siin paar päeva tagasi hakks alumine ots ilgelt kibelema,arvan ka et tekkisid angiini vastu vöetud antibiootikumidest:Aga kas keegi oskab öelda mida see "FEMIGEL"endast kujutab?
11. June 2012, kl 01.03
tere, Ma ise sõin mingeid sellised rohte nagu metroni.....(lõppu ei mäleta hetkel),mis ei ole nagu päris antibiootikud, see
kokreetne ravim pärsib nende bakterite tööd, mis EI kasuta elutegevuseks hapnikku. 7 päeva kuur ja seal lõpus tundsin juba, et piilub vist vaikselt väljapoole(kihelus,ebamugavustunne,kipitus ka)Kasutasin algul keefiri,,,,see tegi kohe heaks aga seda pead korralikult panena ja pikema aja vältel,,,,ja see tampooni teema sobiks ka ideaalselt, kui see ära niisutada keefiriga, paika panna,,,,aga neid sis tihti vahetada et hygeen pysiks ,,,aga apteegist, kui vahest annab tunda, ostan klotrimasool, sellega sis lihcalt määrin mõned korrad päevas. Inimestel ikka esineb selliseid probleeme mingi peroodil elus lichalt. mis on täiesti normaalne.
Saab jälle targemaks ja kui järgmine kord on midagi analoogset, siis tean et ma ise peaksin näiteks antibiootikiumi kuuri ajal kõrvale veel vaatama näiteks mingit immuunsysteemi tugevdavad vitamiinid:)

Päiksekest kõigile:)

Tiina
H2O
14. December 2004, kl 20.55
Tupeseen naistele!
Loobuge koheselt tampoonidest ja pidevast sünteetilise pesu kandmisest. Lõpetage ka maiustamine (suhkur, kakao jne.)!
Tips
13. May 2007, kl 23.51
Okei,tere.
Mul on nii et ma olen süütu.Olen 15.
Ja mingi poiss tegi näpukat ja siukest ja mingi järgmised päevad hakkasid alt sügelema, ja mingi siis tuli minig väga imeliku voolust, mingi kollakas ja siuke kohupiima moodi nagu ikka.Ja,siis enam ei tulnud, kuid jah siuke sügelev tunne oli(Olen väga palju stressis olnud, palju muresi,angiin on väga korduvalt olnud,ja antibiootikume on mitukorda kirjutatud et angiini alla saada ükskord isegi ei aidanud ühed ja kirjutati tugevamad mulle)
Igatahes, ma ei tea mida teha:(Mingi päevad olid ära, ja mingi üleüle eile hakkas jälle sügelema, ja mingi hästi väheke tuli seda kohupiima värki ja mingi see ei olnud kollane, aga hästi vähe ja rohkem ei tulnud, ja nüüd siiamaani on olnud valgevoolus ja siuke normaalne nagu peab.Ma ei saa aru mis toimub?
Mingi pidi nii ka olema, et tervtel tuleb ka vahel siuke kohupiima moodi värk, et mingi ei ole koguaeg limane voolus ja valge.
Õhh, aidake palun
22. December 2004, kl 02.15
hey yo neggas.
tupesen sux enivei

Dr.Dre Shady Records2004
Ainiz
11. January 2005, kl 00.31
Gerli, loe siit eestpoolt mu pikem õpetus läbi. Võib-olla armastad liialt magusat ja šokolaadi? Kasutad äkki veel tänaseni tampoone? Kui sind peaks vaevama stress, alusta igat päeva kerge hommikuvõimlemisega või käi aeg-ajalt jalutamas. Alati ei pea tormama aeroobikasse jne. Kerge füüsline koormus maandab stressi ja tugevdab immuunsüsteemi.
elli
11. January 2005, kl 01.59
to Ainiz: kõik mis sa kirjutasid oli õige välja arvatud see möla intiimpesuvahendite kohta...pese end lasteseebiga...sa pole õrnem kui beebi nahk on...või oled?? igatahes käskis minu naistearst neist geelidest eemale hoida...
...ja mis neisse küünaldesse puutub, mis niisama müügis on siis nendega pidi olemagi nii...kasutad geeli saad seene siis ravid nende küünaldega välja hakkad uuesti geeli kasutama seen tagasi...ja see nõiaring toob kasu ainult geeli ja küünalde tootjale....:)
aga mõni leiab, et kui asi maksab sada krooni ja rohkem siis on ta kohe hullult kvaliteetne....s...t on s....t ja kõik pole kuld, mis hiilgab või sama palju maksab..:)
13. January 2005, kl 02.21
...ütleks ka sõna sekka.
oli siin palju õiget ja asjakohast juttu.on seda ju kõikjal ja kättesaadaval,kuid ega siis ei jää ju midagi kõrvade vahele!
...et mitte pikka juttu ajada siis:ostke poest kõige tavalisemat hapukoort!piimhappebakter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taguge see piimhappebakter omale pealuu sisse(tegelikult ärge ikka taguge)
jätke lihtsalt meelde,kallid naised,et teie tupes peab olemas olema piimhappebakter ja kui ei ole siis ongi kuri karjas.

...ja kui see ei aita siis võtame selle tupe maha!
juku
lilleke626
21. February 2006, kl 13.52
Jah aitab, tupekuulid pannakse ööseks, hommikul pesed, soovitavalt mitte seebiga, hea kasutada intiimsalvrätte. Päeval määrid kreemiga nii kui aga võimalik on, norm 6 korda päevas.
annx
26. January 2005, kl 01.03
Mind kimputab see aastas vähemalt 4korda ja olen harjunud sellega juba aga vastik on see tupeseen,ravin meest ka alati.Aga mul on see lihtsalt tihti ja pesukaitse tekitab eriti seent!
karamell
20. May 2005, kl 15.31
annx kirjutas:
-------------------------------------------------------
olen kuulnud ,et aitab Actimeli joomine ( eelsitatavalt hommikuti tühja kõhuga ).taastab immuunsüsteemi!!!
08. May 2005, kl 13.45
ma olen 14.a,olen meestega olnud seksuaalvahekorras ja blaa blaa,,aga kas on normaalne,et mul on tupeseen kas pesukaitset ei tohi sis kasutada ja,ma ei julge naistearsti juurde minna
kertttu
11. May 2005, kl 16.22
seenetand....teretulemast minu klubisse...angiin...ja antibiootikumid...absoluutselt iga kord!!!aiiaaaa....
Marylee
20. May 2005, kl 15.49
küsimus: Kas raseerimine (bikiinipiirkonnas) võib ka kuidagi soodustada seent???
fkc
20. May 2005, kl 15.51
muigugi võib,ka peeglist selle vaatamine võib anda seent.fk kaduge delfi seal teisesuguseid samuküssasi küsimas
Annika
31. May 2005, kl 17.55
Kui kurjad inimesed siin.
.
31. May 2005, kl 19.20
neiu25
05. October 2005, kl 12.01
Sain ka antibiootikumidest seened, nüüd vaatan kuidas need piimhappebakterid tagasi saaks, see haigus ei lähe iialgi mööda, mul on juba mitu aastat probleem sellega. Mõtlesin, et Gefilus tooted peaks ju ometi aitama, kui iga päev neid tarvitada, igaljuhul proovin ja vaatn, kas asi läheb paremaks!
11. June 2012, kl 03.44
ostsin klotrimasooli ka aga kõrvale aga helluse keefir aitab ka,,,,aga seda sis kindlasti kasutada kohe igapäev ja pikema aja vältel.
päikesekest:)

Tiina
qrr
06. October 2005, kl 15.17
Kui juba arst tabletid kirjutab oleks mõtekas neid mõlemal, nii mehel kui naisel ,võtta. Olen proovinud kui ainult mina võtan aga hästi ruttu tuli tagasi. Kui mehega mõlemad võtsime oli pikka aega rahu.
07. October 2005, kl 10.07
Kas onaneerimisega võib saada suguhaigusi? kui ja siis milliseid?
08. October 2005, kl 12.28
Ei teagi mis see tupeseen on kust sina seda tead....
tussu
30. October 2005, kl 00.04
märkasin,et mu mehe kotis oli salv mis on seenaiguse vastu. kui mul pole selliseid tundemärke kas on kinndlasti ka mul see haigus.
Iff
02. December 2005, kl 10.02
Ümberlõikamata mehel esineb seenhaiguse korral peenise naha turset ja punetust, pindmisi haavandeid, mädaville ja peenise pea valkjaid naaste. Infektsioon võib levida ka munandikotile, kubeme piirkonda või kusitisse.

Mis sorti ravi tüüp sellele määratakse, ja kui pikk võib olla ravikuuri pikkus.

Jään vastust ootama.

Ettetänades Ivar
evelyn666
29. May 2008, kl 21.29
Iff kirjutas:
> Ümberlõikamata mehel esineb seenhaiguse korral
> peenise naha turset ja punetust, pindmisi
> haavandeid, mädaville ja peenise pea valkjaid
> naaste. Infektsioon võib levida ka munandikotile,
> kubeme piirkonda või kusitisse.
>
> Mis sorti ravi tüüp sellele määratakse, ja kui
> pikk võib olla ravikuuri pikkus.
>
>
> Jään vastust ootama.
>
> Ettetänades Ivar

minule ütles arst,et tõesti juhul kui mees peax selle saama siis aitab tavaline kreem nimega"CLOTRIMALOL"seda on käsimüügis saada.Ja arvan et kasutama peab kusagil nädala sest naistel kestab ravikuur ka u nädal ja meil ju natuke intiimsem see asi=)!!! proovi äkki saad abi
annika
02. December 2005, kl 23.38
ma valmistasin ühele poisile tupeseenesuppi
xx
02. December 2005, kl 23.44
ise ka maitsesid või,debiilik. tahad mehed ärä mürgitada või
miu
20. December 2005, kl 11.26
Aitähh asjaliku informatsiooni ja erinevate ravi-võimaluste eest!
mutt
21. December 2005, kl 00.10
mul ajab vitt välja verist vahtu ja karjub umbluu?

mis see olla võiks?
daisy
10. February 2007, kl 14.11
65 krooni pakk
tyty
11. January 2006, kl 12.28
palju see femigel maksab..?
tyyp
11. January 2006, kl 13.44
võta tel ja helista.
tyty
11. January 2006, kl 19.21
noo kas sul oli siis raske öelda palju maksab kui sa tead...teadmiseks kõigile see maksab u. 65 krooni!
12. January 2006, kl 11.40
On kyll kahjulik ravi peavad saama molemad.
elts
03. February 2006, kl 13.14
mitte nuudlid vaid hapupiim
tibukas
06. February 2006, kl 21.25
Algas jubedus........meeletu sügelus intiimpiirkonnas - ainuke asi mis rahustas oli hapukoor (kasutasin selles vaimus, et aitab päikesepõletiku vastu , äkki aitab ka teise põletiku vastu). Pean tõdema, et hapukoor tõepoolest rahustab ja aitab hädast välja. See kodune meetod.

Soovitan naistele ka femigeli - mõjub kiiresti (sügeluse võta otsemaid ära).See teaduslik värk.

Saage kiiresti tervex
29. June 2009, kl 18.16
Ma nüüd ei saagi aru... Kas see tupe seen on siis meestele kahjulik?
Mul nagu on see probleem... Juba pikemat aega.. :(
aga suht nõme oleks minna meeste (veel enda tuttavate/sõprade) juurde ja nagu rääkida neile.. ??
Samas.. ma ei julge väitagi et kellegagi neist enam uuesti kuskil peol w midagi voodi ei satu :D
Et kui ma selle endal välja ravin, siis ka ma neilt võin selle uuesti saada??
Plikks
02. October 2009, kl 19.37
Ma olen iga pƤev seebiga oma tuppe pesnud, ja peale selle kui sain teada et seen on , hakkasin veel rohkem pesema, lootes et see lƤheb Ƥra :D ja nĆ¼Ć¼d loen et tuppe Ć¼ldse ei vƵigi seebiga pesta, normaaaalne, arsti juurde ei lƤhe ma surm kindlalt, eks Ć¼ritan siis teie antud koduste meetoditega hakkama saada (;
nussu
12. February 2006, kl 20.26
jah...mul on ka see seen, jube tegelikult nii tyytav on, k2isin arsti juures, sain rohtu, siis kadus 2ra ja nyyd tuli j2lle tagasi...peab vist magusast loobuma...

p.s.
21. February 2006, kl 19.51
kodused vahendid ainult LEEVENDAVAD vaevusi-pöörduge ikka professionaalide poole-valges kitlis kodanikud....kas juba lõppu ei tule ,mida küll lapsed suguelust üldse elavad,kui koolis anatoomiatunnist üldse osa eii võta??!!paras teile-mädandage omi vitukesi ja tipukesi edasi...ärge minge jhh arstile,sis läheb viirus vaikselt edasi kuseteede kaudu neerudesse ,siis saate eluaegse neerukahjustuse ja sealt edasi kõrgvererõhutõve-laske aga lõdva püksikummiga edasi
kylaline
04. March 2006, kl 21.54
1)millised on tupeseene tunnused?

2)kas pean siis loobuma igaveseks tampoonidest??

3) kui ma arsti juurde ei lähe..millied on tagajärjed?

4)kas see võib ka niisama yle minna?
JANKU
21. November 2006, kl 22.03
*TUPESEENE TUNNUSED* -kui tekib sugelus ja kipitus tunne...
EI niisama see ule kull ei lahe,ikkagi on vaja arstijuurde minna,koik kardavad alati arstile minna aga parast kui ara kaivad,saavad aru et polnudki nii hull...torgataxe ux lusika moodi julla tuppe ja vaadataxe mis lahti on.see on kull nats valus,u. sama valus kui suutus ara voetaxe....ja kui arstijuurde ei l'he on tagajarjed hullemad see kandub su kehas igalepool edasi. VOTA JULGUS KOKKU JA MINE KINDLASTI ARSTI JUURDE! EDU
lololol
16. March 2006, kl 19.57
kas tuppeseen võib olla ka nakkav??? kui olen maganud sama linade vahel kus naine kellel oli tugev tuppeseen
ina
16. March 2006, kl 22.19
peaagu pooled naised saavad sellest lahti nö.“koduste vahenditega“. esimesel leheküljel on häästi ära seletatud
+ tuppe võib pesta seestpoolt vaid spetsiaalsete geelidega
+ mitte kasutada tampoone
+ mitte liialdada rafineeritud ja tugeva energeetilise koostisega toidu söömisega. liigne kakao (shokolaadi), suhkru, muna, kofeiini (kohv, erinevad koola-joogid) tarbimine võib soodustada allergilisi reaktsioone ega lase põletikulistel protsessidel taanduda.
06. April 2006, kl 21.49
oootan last, läheb mul 19 nädal ja mul on tupeseen. enne rasedust seda polnud. kui tekkis arst kirjutas välja tupeküünlaid, peale neid kasutamist, seen kadus .Kuid nüüd on jälle, eriti nagu ei häiri kuid määrib korralikult pesu, tekkitasb ebameeldivusi. tahtsin küsida ka see mõjub kuidagi tulevase lapsele? kuidas ravida?
Kati
18. July 2006, kl 13.06
Raseduse üks kõige sagedasemaid kaasnähte on tupeseen(nagu juba tuntuks saanud iiveldus ja kõrvetised). Arsti korralduste järgi ravides lapsele kahjulik ei ole. Lisaks eelpool toodule aitab sügelust/kipitust leevendada ka soodaveega pesemine ja klotrimasool kreem.
19. June 2007, kl 16.59
Ka minul oli tuppeseen, aga 16 rasedusnädalal. Nüüd on 27 rasedusnädal ja tuppeseen tuli tagasi.
Alguses käisin ka mina arstil, aga perearst oli mul nii haige et kirjutas valed küünlad mulle välja. Olin siis pikemat aega ebameeldivus tunnetes ja sügeles, samal ajal ka kipitas jubedalt. Otsustasin siis lõpuks minna teise arsti juurde ja sealt sain ma lõpuks abi. See arst kirjutas mulle retsepti tuppekuulidele mille nimi on Canifug Cremolium 100. Kui seda kasutasin siis teise päeva möödudes oli juba peaaegu kõik korras ja päeval määrisin ennast klotrimasooliga mida saab apteekist osta ja see on käsimüügi ravim.
Nüüd kasutan seda sama ja loodan et läheb mööda, aga lapsele see ei mõju. Arst ütles mulle seda kui ise uurisin.
Aga ka mees peab ennast ravima!
Mehele osta klotrimasooli apteegist ja las määrib ennast sellega kui vaevusi kurdab sest see tuleb tagasi kui mõlemad korraga ennast ei ravi.

Ma loodan et saad siis terveks nende rohtude abil.
06. April 2006, kl 23.15
helista tuletõrjesse ja küsi, kui seal midagi tarka öelda ei osata, helista arstile

-----------------------------------------------
[youtube.com]

We'll do away with your kind
Countdown to exterminate the human race
4, 3, 2, 1
TO SILLE
19. July 2006, kl 16.12
mine apteeki küsi sealt glotrimasooli kreemi,seda saad käsimüügist.see leevendab väliseid ärritusi.aga seest sellega küll määrima ära hakka.
to tussu
19. July 2006, kl 16.19
siis on su mehel armuke kellel on see haigus..:D
tirtsuke
19. July 2006, kl 16.25
mul ka ilgem jama selle seenega,niikui natukenegi stressan on jama lahti.kõrini juba arstide vahet jooksmisest,ja tampoonidest ka kahju loobuda need lapid ju ilgelt rõvedad.ok et kodus lased ringi mingid rõvedad villased trussarid jalas aga mehe juurde lähed ju ikka pits pesus.jama selle seenega ikka küll,ennem ei teadnudki sellest midagi aga peale rasedust iga pisemgi stress ja ongi korras.
naised, kuulge ...
19. July 2006, kl 18.20
naised, kuulge kas tohib seksida sel perioodil mil küünlaid tupe panete?

Toimetatud 1 kord(a). Viimati joker 04.08.2006 00.29.
JANKU
21. November 2006, kl 22.05
SEE POLE KINDLASTI SOOVITAV!
CD
26. October 2006, kl 15.48
Üks vana tohter soovitas booraksglütseriini. Ja see aitas tõesti... enam seda eestis saada pole... osta maitsestamata jogurtit... sega spl. jogurti hulka 1 til teepuu õli ja määri see pesukaitsele... ära segu tuppe pane, sest kuna teepuu eeterlik õli on hape, siis see võib ärritada tupe limaskesta... leevendab tublisti sügelust... minul ravis seene välja... tugevdage oma immuunsusüsteemi :o)
ka kuulnud
26. October 2006, kl 19.06
:o) on väga teadlik, aga Vunts kus sa tead seda vanaarsti? Vanakoolimees? Ja kas tänapäeval toimivad need "rohud"
Irv
noormees
26. October 2006, kl 23.58
mul oli niimoodi, et lakkusin imeilusal beibel vittu ja siis mõni päev hiljem oli näopeal seenelaike ja suus tekkisid valged villid... küll need naised ikka võivad jubedad olla :(
vip
27. October 2006, kl 00.08
mingi jaapanlaste haigus vast

Tatu - Zacem ja
CD
27. October 2006, kl 12.59
Vanakooli "meeste" kohta selline asi, et eks nad ikka teavad küll... tänu sellele ravisin vene ajal rasedusest tekkinud seene just booraksglütseriiniga välja... ja nüüd antibiootikumidest tekkinud seene maitsestamata jogurti ja teepuuõliga... arst ajas küll silmad punni ja ütles, et pole võimalik... aga on ikka küll...
vip
27. October 2006, kl 13.54
las seened jäävad tuppe ja foorum puhtaks eks

irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Tatu - Zacem ja
27. October 2006, kl 20.52
...teie ju ei tea,kui raske Talle see vabanemine oli.....
aga nüüd on j uhmu õnnelik!
minagi.........
vist.

**
Parim kaitse on rünnak. :-)
vip
27. October 2006, kl 20.57
vaatan siin dirty sanchezi ja olen just seal maal kus vennikesele tehti ilma tuimestuseta rasvaimu ja siis nüüd nad joovad seda produkti, mis koosneb pool verest ja pool rasvast. irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Tatu - Zacem ja
vip
27. October 2006, kl 20.59
aaaaaaaahhhh, ta jõigi topsitäie ära, ulll mees

Tatu - Zacem ja
janet
21. November 2006, kl 21.47
KOIGE PAREM IGASUGUSTEST HAIGUSTEST HOIDUDA ARA SEXI MITTE KUNAGI!!!!
meez
22. November 2006, kl 20.48
hm, muideks olgu teadmiseks meestele tõsiasi et reeglina meestel mingeid kliinilisi tunnuseid ei esine.....aga just seetõttu võid edasi kanda ühe keskonna mikrofloorat teisele ja vastupidi.....kusjuures algsel kujul ei ohustanud nad oma peremeesorganismi kummalgi pool mitte kuidagi...aga ülekantuna teise keskonda võivad (ja sageli see ka juhtub) põhjustada ägedat reaktsiooni....nii et hügieen (kui midagi paremat võtta pole pese või pesupulbriga,irw) pärast sexi (ja enne järgmist kaaslast) oleks arukas .....muidugi kindlam alati kummikasutus on....
26. November 2006, kl 02.43
Tõin mõne aja eest keldrist purgi seen't ära.
mmmmmmmmmmmmm
Soovitan soojalt!
Ly
30. November 2006, kl 13.26
siin loeb ikka igasugu jura välja kes soovitab magusast loobuda kes küüslauku ei tea kuhu pista..teate et 70% eesti naised põevad seen haigusekäes..see tuleb ükskõik millest kas pesukaitsmed või wc paber kuna sünteetikat täis..mina ise põen ka seda aga kui tunnen et tekib kihelus ostan geefiluse maitsestamatta jogurdit kuna seal on elusad pimhappe bakterid teen tampooni kokku ja hoian 10 minti ja fsoo läinud..ei mingit ravi ega arstide vahelt jooksmist ja seda soovitas mu oma naistearst...teine mida tegin oli see et vahetasin stringid pokserite vastu välja kuna enamus bakterid mis tuppe tulevad on saada pärasoolest tundub rõve aga see on nii..pepu vahel olev paelake ju liigub ikka edasi taga nii need edasi kanduvad. peske aluspesu ilma pulbrita sest tänapäeva pulbrid on ju tohutu keemia ja ega alati seda keemiat kiude vahelt välja ei pese..
loodan et saite natuke targemaks endale tundus samamoodi uskumatu kui kuulsin aga nüüd olen pea 2 a. nii toiminud ja olen terve...

julget proovimist;)
tips
14. May 2007, kl 00.10
aga, sa ei saa ju olla terve sellest?:S
KUI SUL SEE TULEB VAHEL JNE?
möps
02. March 2007, kl 22.17
Tere. Tahaksin teada,et kui sul on tupeseen ja ravi on muidu olemas,kas siis oma partneriga ei tohi nii kaua vahekorras olla üldse kuni seen on väljaravitud?
janixa
14. May 2007, kl 20.02
Mul on nibu peal pisikesed punnid millest tuleb valget eritist kui pigistada .. Kas Kellegil on ka nii?? kas keegi oskab äkki aidata.?
19. June 2007, kl 21.37
kas maitserohelisega?
Murkas
27. June 2007, kl 14.39
Sama mure, mis teile. Käisin täna arstil ja sain rohud ehk on abi. Kodustest vahenditest soovitas arst mulle keefiri, marliga kokku määrida ja tupe seest puhastada.
siku
18. July 2007, kl 16.09
kui tõsine häda käes ja arstile rohule ei saa siis aitab ka 1sp söögisoodat lahjendada 1l vees... ja siis sellega ennast alt korralikult pesta... leevendab mingiks ajaks kuni arstile saab. toimib täitsa edukalt.. ja siis veel kapis võiks olla klotrimosol kreem... ja kellel ikka tõsine probleem sellega siis on tabletid mingi.. mükosyst või miskit oli... kord kuus võtad.. ma 2 kuud võtsin.. retseptiga.. peab arstiga konsulteerima.. peale seda oli oma aasta täielik vaikus...
plapla
21. October 2008, kl 15.34
minul soovitas ka naistearst sama. kuid ta lisas veel, et kui olen söögisooda lahusega tupe väljastpoolt pesnud, sis leotaksin tampooni m6ni aeg maitsestamata jogurtis ja viiksin sis tampooni 2tunniks tuppe.
hannah
19. July 2007, kl 18.50
Mul auk sügeles meeletult ma ei tea, tegelt oli jube isu aga mõtlesin, et äkki on hoopis tupeseen. Lugesin siin foorumis, et hapukoor aitab. Pigistasin pool pakki hapukoort siis auku. Sain natukene olla ja käärida kui poiss tuli ja hakkas mind käppima. Noh mul hapukoor ju augus. Samas rebis mult stringid vägisi maha ja pani hoobilt enda riista sisse. Aga siis kui ta liigutas hakkas hapukoort välja tulema. Ja poiss tõmbas munni välja ja munn oli paksult hapukoorega koos. Ta lõi mind ja karjus midagi segast ning jooksis uksest välja, endal püksid põlvedeni maas veel... Ma ei tea, nutsin natukene aga nüüd on kurb tuju üle läinud. Peaks talle helistama ja rahulikult asja ära rääkima.
20. July 2007, kl 14.16
hannah kirjutas:
> Mul auk sügeles meeletult ma ei tea, tegelt oli
> jube isu aga mõtlesin, et äkki on hoopis tupeseen.
> Lugesin siin foorumis, et hapukoor aitab.
> Pigistasin pool pakki hapukoort siis auku. Sain
> natukene olla ja käärida kui poiss tuli ja hakkas
> mind käppima. Noh mul hapukoor ju augus. Samas
> rebis mult stringid vägisi maha ja pani hoobilt
> enda riista sisse. Aga siis kui ta liigutas hakkas
> hapukoort välja tulema. Ja poiss tõmbas munni
> välja ja munn oli paksult hapukoorega koos. Ta lõi
> mind ja karjus midagi segast ning jooksis uksest
> välja, endal püksid põlvedeni maas veel... Ma ei
> tea, nutsin natukene aga nüüd on kurb tuju üle
> läinud. Peaks talle helistama ja rahulikult asja
> ära rääkima.
-----------------------
KUST SEE KÖIK TULEB ,APPI!? hapukoor ma mötlen...
29. July 2007, kl 06.19
Täica jube,mul vist see põletik iga kuu juba,kasutan seda kreemi,pesen,magusat söön minimaalselt,muudkui topin neid kyynlaid ja ei miskit,korra vaibub ja sis on tagasi.Vahest ajab nii nutma ja vihale,et elada ei saa,hakkab juba nagu vaixelt närvisysteemile.Ainus asi mis proovimatta on se keefir,see läheb kah kohe täna juba käiku.Istun kella 5.00ist hommikul yleval sest magada ei saa,õik valutab seest,vihkan seda seent :S
11. June 2012, kl 04.14
äkki sa võiksid proovida natuke teistsuguseid ravitsejaid. Ma annan sulle kaks nime aavo Üts googelda leiad infot ja teine mees on ralfh neemlaid....www.hagal.ee.minu soovitus oleks ralfiga võtta see konsuldatsioon....ta tegeleb sinuga terve tund ja on odavam kui ütsil......aga selles mõttes, et nemad huvitavad inimesed. et uuri ikka seda kodulehekylge ja vaata, kuidas see sulle yldse sobida “võiks ja vaata, mis sisetunne ytleb. mulle tundub, et kui see sul niii kaua juba ei taha terveks saada, sis on see blokk vb ikkagi kuskil mujal ja vot ja nemad on võimelid leidma yles sul äkki kogu selle asja tuuma ,,,,olgu sis fyysiline või vaimne blokk

Päiksekest:)
BlackCat
21. September 2007, kl 18.43
Kas tupeseen võib tekitada ka munasarjade valulikkust? tegelikult on see seen üks väga ebameeldiv haigus. mul on see olnud juba 4 korda..täiesti rõve on olla...kusjuures magada ka ei saa..sest valutab...nuh õnneks sain endale ravi peale ja on paremaks läinud, kuid ikkagi, ma pole mitte kordagi märganud seda ise välja arvatud see kord, sest asi läks ikka liiga hulluks....
hmm
21. September 2007, kl 18.45
BlackVaginaFungal on olemas küll
07. January 2008, kl 18.25
tupeseene vastu aitab väga hästi Gefilus keefir. Keefiri-tampoonid võtavad sügeluse ära ja tagavad normaalse tupe-mikrofloora.
meez
17. January 2008, kl 16.22
meestele soovitus....enne järgmist partnerit pese nizoral shampooniga(apteekides müüdav juukseseene/kõõma shampoon) oma riist puhtaks...toimib.... ja kui oma naine näeb vannitoas seda pudelit ....arvab kõike muud aga mitte seda et oled paha peal käinud...irw
idioodile
17. January 2008, kl 16.39
Meez, mine ravi oma nokuseen ära
ää jahvata siin lapsearu juttu
juss
18. January 2008, kl 23.15
gas mõõga dupes ga seeni gasvab ja üldse millisdes duppedes seened gasvavad et nagu mul seenesoust maitsep et saaks aasda läbi seeni süia
ettevaatust
19. January 2008, kl 15.34
hoidek eemale sellistest kommijatest nagu meez,,tal võib olla vabalt igatsugut haigusi kallal ja pealegi on ta juba vana päss
juss
20. January 2008, kl 03.21
guule meez gui sull kõmm on siis aia pia paliaks ja bese seta iga bäev, mis sa sele nisuralliga muni besed nii ei sa gõõmasd lahdi
26. January 2008, kl 15.25
tere!
Kas tupeseen ajab ka sügelema ja on ka näts valus?
marakratt
26. January 2008, kl 16.12
nätsa,nätsa ajab sügelema ja võib olla ka valulik...Arst siin abiks
Iseenesest mööda ei lähe.
evelyn666
29. May 2008, kl 21.34
KÄTU- sa kindlasti mine ja lase end kontrollida karta ja kaotada pole ju midagi saad vaevast ehk lahti
kätu
30. January 2008, kl 11.58
Kas mul võib olla tupeseen, kui sügeleb ja tuleb sellised imelikke valgeid tükke ja tundub, et ka sellised villi-moodi asjad on tupes :S ?
aihhh..
22. April 2008, kl 01.51
Tere! Räägiksin teile enda loo.. ükspäev juhtusin lugema cosmopolitani ja seal kirjutas juhuslikult(kusjuures veel hästi väike jutuke) tupeseenest ja tema sümptomitest. Kipitav sügelus, haavandid, kollakakas või valge paks voolus, sellel hapukas lõhn.. ma hakkasin mõtlema, et misasja.. mul on ju see niimoodi terve elu olnud! Olen harjunud vähemalt korra päevas aluspükse vahetama, kuna need on täiesti voolust täis! Ma olin nii harjunud, et mul alati sügeleb lihtsalt tupp nii hullusti, et lõpuks täitsa punane ja verel!! Kujutate ette, ma olen 17 ja ma pole ennem kuulnudki sellisest asjast nagu tupeseen. Praegu olen täiesti kindel, et minul see on ja et see sügelus ja kipitus ei olegi normaalne asi, mis igal naisel on.. tahan lihtsalt öelda, et enda lapsi peaks informeerima sellistest asjadest ja küsima nende käest. Minu ema ei ole seda kunagi teinud. Lõpuks võibolla on mul võimalus sellest hädast ja vaevast lahti saada, kuid loen, et enamusel see jääbki korduma ja mõni ei saa üldse lahti.. Noori peaks rohkem informeerima sellistes asjadest! Või olen ma tõesti nii friik, et midagi ei loe ega tea? No ei ole ju..
tsikk20
18. July 2008, kl 17.43
Olen ka selle murega arstil käinud paar korda.Esimesel korral kirjutati pikema jututa tupeküünlad,jah algul peale seda kaduski ära kuid mõne aja pärast taas..Viimati kui käisin arstil,öeldi mulle nii,et tampoonid,pesukaitsmed peab ära unustama..et need just rikuvad tupemikrofloorat..pole ime,et see nii levinud probleem siis on,kõidel ju peal,et naistearstide poolt heaks kiidetud jne...siis öeldi veel,et carefree intiimpesugeel on pull shit,et palju kurdetud..Mul oli just sel ajal see kasutuses,vahetasin mingi apteegi oma vastu välja.Nüüd olen tõdenud,et enim voolust ilmneski just vahetult peale päevade lõppu.Järelikult,siis oligi tingitud tampoonidest.Olin kasutanud tampoone aastaid ja ka pesukaitsmeid,isegi kui polnud otsest vajadust.Nüüd kasutan sidemeid ja pesukaitsmeid ei kasuta enam üldse,kui siis ainult siis kui "ootan päevi".Peab tõdema-ei ole enam voolust..:)
07. August 2008, kl 11.08
tere!
mul ka sügelus ja väheke voolust
sügeleb juba mingi kuuaega
pissida ka valus vahest..kas ka tupeseen?
aga olen sexinud mehega ja see täiega hea(sygab):D
ma siin täna otsustasin arstile minna..vähe hulluks ajab juba:(
kõndida ei saa..rattaga hea sõita..saab sadula vastu sügada:D
29. June 2009, kl 18.18
jama värk see..
29. June 2009, kl 18.21
.Ma nüüd ei saagi aru... Kas see tupe seen on siis meestele kahjulik?
.Mul nagu on see probleem... Juba pikemat aega.. :(
.aga suht nõme oleks minna meeste (veel enda tuttavate/sõprade) juurde ja nagu rääkida neile.. ??
.Samas.. ma ei julge väitagi et kellegagi neist enam uuesti kuskil peol w midagi voodi ei satu :D
.Et kui ma selle endal välja ravin, siis ka ma neilt võin selle uuesti saada??
Shi
05. July 2009, kl 23.48
Tervist! Olen ka ise tupeseenega hädas. Aga tekkis küsimus, et kas tupeseen võib ka veritsda?
n23
03. August 2009, kl 08.03
mul on kohutavad valud tupp on täis haavandeid ja valgeid ringe meenutavad iminapasid,mäda jookseb ja pissimine teeb põrgu valu millest see on???kuidas ravida???täna arstile.wc käimine on kohutavalt valus valu ajab iiveldma ka veidi. pea veidi tuikab. panime alovera geeli,teised geelid ei aita ,vist veidi parem aga endiselt valus,iga liigutamine on valus ja ka söögi isu vähenenud.algas nelhapäev nüüd juba olnud 5päeva kohutav.loodan et abi saaan muidu ei tea mis teha
iirist
18. August 2009, kl 14.54
Ma kahjuks ei ole eestis ja keefiluse tooted on kätte saamatud, pean proovima kohalikke... Siin ei pääse ju arstile ka aprillis käsisin traumapunktis ja kõik tunuds korras olevat ja arsti vastuvõtule sain aja alles septembris ... sure maha selle aja see jõuan kaks korda eestis puhkamas ära käia aga nüüüd tuli selline kipitus ja voolus et pean kuidagi vähenalt leevendama... Selles foorumist sain nii mõndagi teada ja oli ka rõvedusi! Aga piimhappebakteriga võitlen ma juba pikemat ega lakto seveni tablettidega, nii et siiski tõsi mis räägitakse.
tänan
xxx26
07. October 2009, kl 14.50
minule perearst kirjutas küünlad ja kreemi (klotrimasool). ja mees peab ka ennast ravima . mehel ei pruugi välja lüüagi see aga võivad tekkida väiksed punased täpid ja samamoodi sügelus nii et kindlasti mõlemad peavad ravi saama. aga enamus juhtudel mees kannab seda edasi ise teadmata. arst ütles see võib tekkida ükskõik millest .stringidest ,rasedusest ,pesuvahendist .jne. arst ütles kes saab ravitud ühe korraga ja kellel jääb kordama et tema võitleb sellega juba neljandat aastat et kaob ja siis jälle tagasi mingiaeg.
Heips
05. March 2010, kl 16.57
Noo nii täna käisin arstil, arst ütles et voolus on happeline, et proovime tupeküünlaid. Nüüd ostsin välja ja pean 3 päeval neid kasutama. Kuidas see asi siis on panen sisse ja siis sulab seal ise ära ? Nii lihtne ongi? õhtul panen hommikuks läinud?
Kas see pole võimalik, et olen selle mehelt saanud ? ja nüüd on mees samamoodi nakatunud? Kuigi mehelt pole kuulnud, et ta midagi kaebaks ? Kas on käsimüügis need salvid ja tabletid, mis mehele abiks võiks olla, kui ma ise olen kuuri läbi teinud?

Ettetänades
Päikest
heineke
05. March 2010, kl 22.04
ärge kantke seda süntlisanditega pesu, neid stringe ja need süntpesuvahendid ja veel kõik mis - seenetate ja nakatate veel mehe ka sellesse, minge tagasi looduse juurde, olge terved ja puhtad! Kaastunne mehele.
to TIPSI
22. April 2010, kl 20.50
16. April 2010, kl 13.23

Aga mida teha siis,kui see voolus koguaeg tagasi tuleb?olen korduvalt ravi saanud(tupeküünlaid) aga tuleb ikka tagasi.max.2nädalat on korras ja siis jälle... olen juba väsinud sellest:S!

Eespool on probleemi taust juba piisavalt hästi avatud. Lühidalt veel kord:

1. Ärge peske tuppe ega tupeava seestpoolt seebi vms. üldotstarbeliste pesuvahenditega. Selleks on müügil spetsiaalsed intiimpesugeelid. (Isegi tavaline vesi võib olla mõnikord liiga saastunud või liialt erineda tupe pH-tasemest!)
2. Ärge kasutaga tampoone. Organism peab seda pahatihti võõrkehaks. (Tampooni asemel tuleb lihtsalt kasutada hügieenisidemeid ja neid vastavalt vajadusele vahetada.)
3. Vältida liigse energeetilise koostisega toitu. Ülemäärane kakao, suhkru, muna, kofeiini (šokolaad, kohv, erinevad koola-joogid) tarbimine soodustab allergiliste reaktsioonide teket ja/või püsimist.

Kui olete neid punkte mõned kuud rangelt järginud ja olukord ei näita paranemise märke, siis võib olla probleem milleski muus ning vajab kindlasti arsti poole pöördumist. Kindlasti tasuks ka psüühilist pinget vältida ja seda õigest maandada. Stress reeglina nõrgestab immuunsüsteemi ega lase organismil ennast parandada.

to heineke

Sünteetiline pesu ja stringid nüüd küll selles põhisüüd ei oma. Kui julged ise kanda vaid vanamoodsaid trussikuid ja mammakaid, siis see olgu sinu isiklik mure.
23. August 2010, kl 17.28
Kuidas ma tean täpselt et mul on üldse tupeseen ?
Millised sümptomid esinevad ?
Ja kas ma pean ravi jaoks pöörduma perearsti või siis günekoloogi juurde ?
eitahaavaldada
01. November 2010, kl 02.16
tere,mul on selline mure,et mul on ka või oli ei tea,üks soovitas siis panna seda,teepuuõli sinna,tuppe ja sinna,pesukaitsmele,panin aga nüüd tuleb ültse verd tupest :Skas keegi teab millest see olla võib?ma suht kardan:S
kiiremas korras abi,ei ole mingi feik postitus päris tõsine,aitäh neile kes vastavad.
eitahaavaldada
01. November 2010, kl 13.43
või keegi oskab öelda milles asi?
siiamaani,öö otsa,oleks nagu päevad,ainult koguaeg tuleb ja veri on teissugune,et mingid tükid või asjad,vere need tükid,saate aru küll,ja nagu limane oleks ka,ma ei usu et päevad,see ei läheks kokku ju,kui eile panin,ja kohe pärast teepuuõli hakkab verd tulema..see oleks küll siis suur kokkusattumus et just siis hakkas,ja tavaliselt hakkavad mul päevad öösel siis kui ma magan..aga see juhtus päeval
njaa
03. November 2010, kl 12.30
Loodetavasti oled nüüdseks arsti juures käinud, või kui pole siis marss naistearstile, neil seal olemas elav järjekord. Ütled mis viga ja pead veidi ootama ning kontrolli. Kui niimoodi on võib olla kes teab, kasvõi suguhaigus, meie siin foorumis pole arstid. Loe igaks juhuks veel enda päevade kalender üle, kui kuupäevad lähevad täppi pole vahet aga kui erinevus liiga suur, siis tuleb ikka kontrolli minna.
M.
06. November 2010, kl 18.18
Tere,

emm, maiteagi mida ütelda aga püüan.

Nimelt ma saan järgmine aasta 15 ja minumeelest ei peaks mul olema seda seent. ( liiga noor. ) Või tähendab mis vanusest see võib üldse alata?

Aga, igatahes üleeile hakkas imelikult altpoolt sügelema. Ja seda voolust kaa tuli natukene.
Käisin siis pesemas mõtlesin et äkki läheb ära. Aga ei läinud.
Vahekorras pole ma senimaani olnud, aga tänu koolile on suur stress ja jäin mõnipäev tagasi haigeks kaa. Üteldi et võib tekkida angiin. Samuti armastan magusat. kuid piima ei joo ja piimatooteid kaa väga ei söö.
Vahest ennem on kaa sügelenud aga siis on see ise üle läinud ja muretsenud ma pole. Nüüd aga ma muretsen ja kardan sest kõik see mis siin kirjas on tundub nii õudne. Täna olen üritanud võimalikult vähe sügelusele mõtelda ja tõesti nagu ei häiri enam, ja väiksemaks on jäänud.Mõtlen et ehk ei ole seent ja kui on siis läheb ise ära. Kõik need õpetused- kardan, sest ei tea ju mis tagajärjed on, ei usalda väga. aga kusagile naistearsti juurde samuti minna ei taha. Enda arust liiga noor selle jaoks. Ja emale kaa rääkida ei tahaks. Tahaks siiski ise hakkama saada. Täna imelikul kombel hakkas ka ments. tavaliselt on kuu lõpus aga nüüd siis kuu alguses. Aga mõtlen et kahe aasta jooksul pidigi nii olema et ments ei ole täpsetel kuupäevadel.
Aidake. Ma ei tea tõesti mida teha. Kardan samuti.

ja segadusse ajavad mõned kes lihstsalt nõmetsevad.
Haigusepõdeja
21. November 2010, kl 00.40
Tere!

Paluksin teie abi!

Lugu siis nimelt selles, et nädalaid tagasi tuli tupeseen. Kuna olen 16 ja ei osanud arvata, et mul selline asi lihtsalt tekkida võib, siis viivitasin arstile minekuga suhteliselt kaua. Lugesin erinevaid foorumeid ja nukrutsesin kodus. Kuna ma ei osanud kusagile mujale minna, siis läksin oma toreda perearsti juurde. Rääkisin mure ära ja ta kirjutas mulle välja tupeküünlad. Ma alguses ei tahtnud neid eriti kasutada, sest sellega tagatakse vaid passiivne immuunsus ja kartsin, et see jama hakkab korduma. Lootsin looduslikele vahenditele. Rääkisin seda ka perearstile, aga ta kinnitas mulle, et see ei hakka korduma. Ja tupeseene põletik tekkis "tänu" nohurohu kasutamisele. Ma olin nii rumal! Infolehel oli kirjas, et tohib ainult 7 päeva järjest kasutada, aga kasutasin seda nädalaid. Seega immuunsüsteem vist nõrgenesti ja seen hakkas vohama. Probleem siis nüüd selles, et samal õhtul, kui arsti juures käinud olin, siis panin tupeküünla sisse, aga järgmisel päeval kella 11.00 paiku hakkasid päevad(pididki hakkama tol ajal) ja neid tupeküünlaid ei tohi kasutada menstruatsiooni ajal. Või no neist pole siis väga kasu. Nüüd hakkavad mul päevad lõppema, ma ei tunne enam kihelust ega valkjaid tükke ei tule enam ka.. Mis te arvate, kas ma peaksin(kui tupeseen kadunud) pärast menstruatsiooni lõppu 7-päevase tupeküünla kuuri läbi tegema või ootama kuni järgmine kord tupeseen tuleb? Palun aidake.. Ma olen oma probleemis täitsa üksinda!:(

Ettetänades,
Haigusepõdeja
TSAU
08. December 2010, kl 19.33
kas pead midagi tegema, kui ei sügele ega midagi enam, kas ise ära ei lähe`?
:)
18. December 2010, kl 18.11
Hei, ma e ole küll see inimene (M.) aga põhimõtteliselt on minu olukord täpselt sama ja kirja sisu oleks ka ilmselt enamvähm samasugune. Nii et palun abi

Tere,

emm, maiteagi mida ütelda aga püüan.

Nimelt ma saan järgmine aasta 15 ja minumeelest ei peaks mul olema seda seent. ( liiga noor. ) Või tähendab mis vanusest see võib üldse alata?

Aga, igatahes üleeile hakkas imelikult altpoolt sügelema. Ja seda voolust kaa tuli natukene.
Käisin siis pesemas mõtlesin et äkki läheb ära. Aga ei läinud.
Vahekorras pole ma senimaani olnud, aga tänu koolile on suur stress ja jäin mõnipäev tagasi haigeks kaa. Üteldi et võib tekkida angiin. Samuti armastan magusat. kuid piima ei joo ja piimatooteid kaa väga ei söö.
Vahest ennem on kaa sügelenud aga siis on see ise üle läinud ja muretsenud ma pole. Nüüd aga ma muretsen ja kardan sest kõik see mis siin kirjas on tundub nii õudne. Täna olen üritanud võimalikult vähe sügelusele mõtelda ja tõesti nagu ei häiri enam, ja väiksemaks on jäänud.Mõtlen et ehk ei ole seent ja kui on siis läheb ise ära. Kõik need õpetused- kardan, sest ei tea ju mis tagajärjed on, ei usalda väga. aga kusagile naistearsti juurde samuti minna ei taha. Enda arust liiga noor selle jaoks. Ja emale kaa rääkida ei tahaks. Tahaks siiski ise hakkama saada. Täna imelikul kombel hakkas ka ments. tavaliselt on kuu lõpus aga nüüd siis kuu alguses. Aga mõtlen et kahe aasta jooksul pidigi nii olema et ments ei ole täpsetel kuupäevadel.
Aidake. Ma ei tea tõesti mida teha. Kardan samuti.

ja segadusse ajavad mõned kes lihstsalt nõmetsevad.
dr. Ants Nisu
19. December 2010, kl 04.27
Üks on küll täiesti selge, ärge toppige sõrme sinna kus asub tupeseen! Väga ohtlik - sest seen liigub nobedasti mööda sõrme edasi. Profülaktikana kasutage kaasaegseid teadussaavutusi.
24. December 2010, kl 14.17
Tere!!Minul ka sama mure,et tuleb seda valget plöksi:SJa kuidagi moodi ei sa lahti:SNii närvi ajab.Kasutan muidu seda klotrimasooli kreemi,aga ei aita.Soovitage mõnda head tablette või mingit kreemi,mis tõesti võtab selle valgevooluse ära.Võiks olla ilma retseptita!!!!
JUH
12. January 2011, kl 22.41
Nii lugesin siit postitusi , aga ühele küsimusele ikka vastust ei saanud. Kas partneriga võib seksida sellel ajal kui mul on tupeseen või mitte? Ja kas temal on ka siis see haigus praegu ?
11. March 2011, kl 21.15
Tere olen 14 aastane.

Tunnen kipitust tupes ja on väga valus pissida , mida tegema peaks , mis kreemi peaks ostma ? ja kas peaks käima naistearsti juures? Pole käinud naistearsti juures ja ei tea mis seal tehakse? Kas enne naistearstile minekut peab ka midagi tegema ? JA mida selle valu leevendamiseks teha .SEE on JUBE !! :S:S See algas mul juba 5 päeva tagasi :S ja igapäev olen pesnud ja hooldanud aga midagi ei muutu! PALUN AIDAKE !

Aitähh.
03. April 2011, kl 14.30
Ma avastasin foorumeid lugedes, et ka minul on tupeseen. Lugedes kõikide postitusi ning ka infot tupeseene kohta, otsustasin et proovin paarpäeva koduste vahenditega lahti saada ning siis räägin arstiga.. Hakkasin tegelema sellega eile, (3.päev) sest siis oli just kõige hullem.. sügelus, paistetus, valu. Eile panin küüslaugu 3 min tuppe ning peale seda valasin kummeliteed veel peale, siis panin pesukaitsmele astelpaju õli. Öösel oli isegi verd tulnud natuke, valu oli niitugev et läksin ruttu pesema.Mõtlesin, et ma ei teagi millest mul tulnud see on, olen süütu ( 15aastane ) kuigi lugedes vaatasin et süütus ei loe - aga ikkagi olin ma väga õnnelik et olen süütu veel (mul on olnud mitmeid võimalusi oma süütust kaotada). Samas on mul tulnud 3 aastat umbes tupevoolust küllaga, ei lõhna hästi jne.. mõtlesin et koguaeg on mul see olnud ning nüüd lõi välja tugevamalt.. ma ei teadnud et see pole normaalne .. oleksin ma vaid teadnud - oleksin nii õnnelik .. Aga okei, samas ma armastan magusat! See on mu lemmmik - shokolaad, kommid, saiakesed .. need kõik mm. Hügieen on mul olnud puhas .. eikurda aga samas aluspesu ma nüüd igapäev ei vahetanud küll, pesukaitsmeid.. Pesukaitse oli mul "always" lõpuks see läks natuke topiliseks jne.. Niiet midagi neist peaks olema. Kindlat põhjust ma ei tea. Usun et need kõik kokku! Täna panin endale peale pesu astelpaju õli sinna alla poole, siis panin ma endale tuppe küüslaugu ning lähen pärast poodi ja ostan jogurtit jne.. õhtul kindlasti proovin ka maitsestamata jogurtiga tampooni tuppe ära kui küüslauk ei aita. See tupeseen on mulle õpetuseks, pean rohkem hoolitsema enda eest..Loen küsimusi, tupeseenest " kas seksida tohib ?" minu arust noh ma olen teismeline ma ju mõtlen palju selle peale, aga see aeg kui mul see tupeseen on ma ei taha mõeldagi seksist v eneserahuldamisest.. minuarust on see väga valus aeg, sest see on pingeline. Öösel tuli paar pisarat, et see tuli just minule, kuuldes et sellest ei saagi lahti, aga mul on ikkagi mõtted et " küll see läheb ära, ma ei muretse, kõik on korras " . Emale ma pole öelnud.. Ma tean ma peaksin ning ma teen seda kindlasti, aga mul pole praegu õiget aega öelda , emme mul on tupeseen .. ma vajan veits aega. Muidugi kui ma sellest ise lahti ei saa siis ma ütlen seda talle kohe! Günekoloogi juurde tahaksin niiväga minna, kontrollida kas kõik on korras. Ma tean et mul tuleb varsti vahekord kuigi ei sea seda endale kinnisideeks aga olen kindel, et see on tulemas ja väga väga halb oleks kui ma oleksin vahekorras seenega vms.. mida ma ise eitea! Kirjutasin siia sellep. et teie 14 jne tüdrukud ärge kartke, me saame sellest lahti :) !
17. April 2011, kl 17.22
Kuigi räägitakse, et tupeseen meestele ei mõju ja ,et nad on vaid haiguse edasikandjad, siis peale sexi siiski võib peenis veic paiste minna ja sügelus tekkida.

Home remedies for Pearly Penile Papules
Kindel Mats
05. June 2011, kl 21.42
Iga 5 tunni tagant klistiiri ja tupeseen lahkub igaveseks.
Inffi
10. January 2013, kl 23.47
Tere kõik! Minul endal pole õnneks mitte ühtegi suguhaigust olnud. Et edasises elus siis kergem oleks, iis naiswd palun seletage see hapupiima jms värk ära kuidas seda kõike siis teha. Kuidas kasutada jms. Saatke kasvõi meilile highdetailgamer@gmail.com oleks väga tänulik! Olen poiss!!
Kahjuks võivad sellesse rubriiki kirjutada ainult registreeritud kasutajad.

Sisse logimiseks klõpsa siia!